Żona Trzaskowskiego straci pracę za sprawą męża?

1
fot. facebook

Małgorzata Trzaskowska aktualnie pracuje w urzędzie miasta Warszawy i wszystko wskazuje na to, że jej dni w pracy są już policzone. Kilka miesięcy temu Rafał Trzaskowski wyznał, że w przypadku jego zwycięstwa kobieta prawdopodobnie straci stanowisko w urzędzie.

Trzaskowska skończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie i od 2007 roku pracuje stołecznym ratuszu. Początkowo pracowała w dziale zajmującym się promocją stolicy, a później w biurze rozwoju gospodarczego. Kilka miesięcy temu Trzaskowski wyznał, że gdyby wygrał wybory, to jego żona będzie miała znacznie utrudnioną karierę zawodową. „Nie będzie mogła tam pracować. Ona bardzo lubi swoją pracę i, jak się należy domyślać, nie jest zachwycona taką perspektywą. Rozmawiamy o tym” – powiedział polityk PO w rozmowie z Super Ekspresem.

Pod koniec września został ponownie zapytany o kwestię przyszłości zawodowej Małgorzaty Trzaskowskiej i wtedy jego odpowiedź była już zdecydowanie bardziej łagodna „To będzie decyzja przede wszystkim żony. (…) Przypominam tylko, że żona zaczęła pracować w Ratuszu, zanim ja w ogóle wszedłem do polityki” – powiedział podczas wywiadu w Radiu ZET.

żródło:wp.pl

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ