Meghan Markle i Harry mają kłopoty

Z pewnością to nie są dobre informacje dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Zdaniem brytyjskich mediów, Meghan Markle i Książę Harry znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Według dziennikarzy przyszłość książęcej pary maluje się w ciemnych barwach.

Meghan Markle i Książę Harry są sami sobie winni?

Niewątpliwie wyjazd za ocean nie zmniejszył ogromnego zainteresowania życiem prywatnym książąt Sussex. Niektórzy twierdzą nawet, że jest teraz ono jeszcze większe. Wszyscy z uwagą patrzą na to, jak Meghan i Harry układają sobie życie w Stanach Zjednoczonych.

Niedawno na światło dzienne wyszły niepokojące informacje dotyczące finansów wnuka królowej i jego rodziny. Zdaniem “Daily Mail” Meghan Markle i jej małżonek mają na głowie spore zobowiązania finansowe. Wszystko z powodu stylu życia jaki zdecydowali się wieść w Ameryce.

Brytyjskie media wyliczają ile na tzw. życie wydają Sussexowie. Trzeba przyznać, że kwoty przerażają. Wniosek jest jeden za luksus trzeba słono zapłacić. Zatem Meghan Markle i Harry nie mogą mieć do nikogo pretensji. Skoro chcą mieszkać w komfortowych warunkach, muszą wydać sporo na ten cel.

Jak zauważa “Daily Mail” największe nakłady finansowe są związane z posiadłością, którą niedawno nabył Książę Harry i jego małżonka. Rezydencja w Kalifornii miała kosztować blisko 15 milionów dolarów. Według źródeł, para książęca rozłożyła płatność za willę na raty, które opiewają na 40 tysięcy dolarów miesięcznie. Jednak sam zakup to dopiero początek listy wydatków.

Kolejne zobowiązania finansowe Meghan Markle i Księcia Harry’ego dotyczą remontów, których rzekomo wymaga ich rezydencja. Z tego powodu, wnuk królowej musi się liczyć z wydatkiem rzędu 4 milionów dolarów w skali roku.

Media słusznie podkreślają, iż utrzymanie tak wielkiej rezydencji generuje mnóstwo kosztów. Meghan Markle i Książę Harry będą musieli regularnie opłacać m.in. podatek od nieruchomości, media czy wykwalifikowany personel. Poza tym, sporo kosztuje ich ochrona, którą powierzyli jednej z najlepszych agencji w Stanach Zjednoczonych.

Biorąc to wszystko pod uwagę, media zastanawiają się, czy olbrzymie zobowiązania finansowe nie spowodują, że Meghan Markle i Książę Harry wpadną w poważne tarapaty. Czy młodzi małżonkowie będą w stanie pokryć wszystkie wydatki? Jeśli nie, to będą woleli zrezygnować z komfortowego życia, a może zwrócą się o pomoc do Księcia Karola? W końcu Książę Walii już niejeden raz wsparł ich finansowo.

  1. Marta Wierzbicka z „Na Wspólnej” pokazała jak mieszka. Ten wystrój zaskoczy niejedną osobę
  2. Emeryci nie będą zadowoleni. Przyszłoroczna waloryzacja emerytur to nieśmieszny żart rządu
  3. Ależ awantura w Sejmie! Budka i Morawiecki nie szczędzili sobie ostrych słów (WIDEO)

Zobacz również: