Angela Merkel jest obecnie bardziej popularna wśród imigrantów niż wśród Niemców

0

Podczas gdy prawicowa Alternatywa dla Niemiec odnotowuje ogromny wzrost poparcia, to sytuacja Angeli Merkel jest zupełnie inna. Podobnie jak francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona , jej poparcie osiąga  minimum i spada każdego miesiąca.

Ale jest pewna grupa, która uwielbia niemiecką kanclerz: ludzi ze środowisk migracyjnych.

Konserwatywny blok Merkel, z CDU i siostrzaną partią CSU, stał się najbardziej popularny wśród migrantów. Według nowego badania ma 43 procent wsparcia wśród wszystkich grup imigrantów.

W porównaniu do ogólnej popularności bloku, który wynosi 28 procent, możemy wyciągnąć wniosek, że Merkel jest bardziej popularna wśród imigrantów niż wśród znacznej większości rdzennych Niemców.

Szczególnie straciła na wiarygodność wśród Niemców po zaproszeniu 1,5 miliona migrantów do Niemiec, a następnie broniąc ich zbrodni. Decyzja Merkel zaowocowała między innymi terroryzmem, gwałtami i morderstwami .

Nazywała też protestujących Niemców ksenofobami lub neonazistami i rozpowszechnia nieprawdziwe informacje o incydentach.Jednym z głównych przykładów jest „polowanie na imigrantów” w Chemnitz, na które nie ma żadnych dowodów.

Zamiast tego zwolniła szefa wywiadu, który nie zgadzał się z nią w tej sprawie

Obłuda Angeli Merkel na temat skutków migracji najszybszym sposobem na utratę wyborców.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ