Włosi będą kastrować gwałcicieli. Po gwałcie 70-letniej kobiety przez cudzoziemca

0

Minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini, po otrzymaniu wiadomości o aresztowaniu migranta, który zgwałcił w Mediolanie staruszkę, chce kastrować zboczeńców.  .

„Kilka dni temu 70-letnia kobieta we  własnym domu w Mediolanie została  okradziona i zgwałcona, a teraz aresztowano jej oprawcę, jest recydywistą”.  – powiedział Salvini i wskazał na możliwość farmakologicznej kastracji chemicznej.

Minister składał taką propozycję wielokrotnie, a teraz, po kolejnym przypadku przemocy seksualnej, ma ja wnieść w trybie pilnym pod obrady Rady Ministrów  – według wiadomość Il Giornali .

Gwałciciela 70-latki skazano już wcześniej na 10 lat więzienia za gwałt.  Po wyjściu na wolność  postanowił ponownie  popełniać zbrodnie.

Czekał na swoją ofiarę przy jej drzwiach. Kobieta była w drodze do domu z torbami na zakupy. Zmusił ją do wejścia do domu, a tam zgwałcił ją i obrabował,.

Minęło około dziesięciu dni, zanim został ponownie aresztowany przez policję. Ukrył się w Quistello z kilkoma znajomymi. Tam został znaleziony przez organy ścigania.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ