Cztery osoby zostały skazane na kilka lat więzienia za przetrzymywanie i napaść na 44-letniego mężczyznę w duńskim Tinglevie. Między innymi napastnicy nacinali ofierze penisa ostrym nożem, donosi szwedzka gazeta Expressen.

Napastnikami byli 55-letni mężczyzna, jego szwagier, córka i zięć.Wszyscy ma ja być wydaleni z Danii.  Zostali skazani w sądzie rejonowym, a w ostatni piątek również w sądzie najwyższym, gdzie dla jednego z nich kara została zwiększona.

Atak nastąpił 1 maja 2017 roku  44-latek zaczął się spotykać z byłą żoną skazanego już 55-latka. Zgodnie z wyrokiem, 55-latek był motywowany zazdrością, kiedy zdecydował, że 44-latek powinien zostać ukarany.

Poprosił swoją 25-letnią córkę i jej 27-letniego męża o pomoc.Ponadto brał w nim udział brat jego byłej żony, który mieszka w Niemczech.Razem odszukali 44-latka  i go zaatakowali.

Mężczyzna desperacko próbował uciekać, ale napastnicy złapali go i przytrzymali.Uderzyli go kilka razy w głowę łopatą, wtedy się przewrócił.Następnie 27-latek wyciągnął ostry nóż, i ściągnął spodnie ofiary i  nacinał mu skórę wokół korzenia penisa , „tak, że trzonek był odsłonięty” – stwierdza sąd w akcie oskarżenia – podaje gazety Jydske Vestkysten.

Atak był okrutny i brutalny, stwierdza sąd najwyższy.Intencją tego czynu było nie tylko fizyczne uszkodzenie 44-latka.

„Czyn został przeprowadzony przez kilka osób i był zaplanowany.Powód doznał poważnych szkód fizycznych i psychicznych poprzez wyjątkowo upokarzające i obelżywe traktowanie „.

 55-latego i jego 27-letni zięć otrzymali po trzy lata więzienia. Brat kobiety, skazany przez sąd najwyższy na dwa lata pozbawienia.  25-letnia córka dostała dwa lata więzienia.Wszyscy zostaną wydaleni z Danii.

Zobacz również: