Brytyjski polityk: Muzułmańskie gangi seksualne są odpowiedzialne za holocaust naszych córek

0

Alan Craig, chrześcijański działacz i były przywódca Chrześcijańskiego Ludowego Przymierza, powiedział w swoim przemówieniu, podczas corocznej konferencji w UK w Birmingham, że muzułmańskie gangi seksualne są odpowiedzialne za „holokaust naszych dzieci”, którym pomocy odmówiły władze.

– Mówię o dziesięcioleciach nadużyć, uwodzenia, napaści, gwałtów, narkotyzowania nieletnich dziewcząt w całym kraju.

Craig powiedział, że praktyka żerowania głównie na białych angielskich dziewczynach można przypisać „samemu Mohametowi”.

Dalej stwierdził, że kwestia ta jest „największą przestępczością społeczną i skandalem w naszym kraju od 200 lat”. Stwierdził, że dzieci są zagrożone, ponieważ nie mówi się im prawdy, one trafiają do piekła na ziemi.

Przemówienie spotkało się z owacją na stojąco.

– Mówię o czymś, co wydarzyło się poza szkołą, poza domami, w centrach handlowych, miejscach publicznie w całym kraju, w miastach i miasteczkach. To, co wydarzyło się przez ostatnią dekadę, to nic innego, jak  holokaust. To była zagłada naszych dzieci, naszych córek. „

Powiedział, że większość, choć nie wszystkie, ofiary gangów to białe dziewczyny. Oskarżył też polityków o „odmowę nazwania sprawców po imieniu” : – Nazywanie napastników   „azjatyckimi mężczyźni, to tak jakby Chińczycy i Japończycy byli zaangażowani w robienie tego typu rzeczy.

Przywołał raport Quilliam Think Tank na ten temat:  – Powiedzieli dość wyraźnie, że przytłaczający liczba sprawców pochodzi z Pakistanu i jest muzułmańskiego pochodzenia.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ