MACRON SPRZYJA PEDOFILOM: Nowe francuskie prawo zezwala na seks z dziećmi

12

Rząd Francji prezydenta Macrona  zrobił pierwszy krok do uznania pedofilii i depenalizacji seksu z dziećmi.

We Francji nie ma już określonego  prawem wieku, od którego można uprawiać seks z nieletnim partnerem.  Tym samym  oznacza to, że ​​dorośli uprawiający seks z dziećmi w  jakimkolwiek wieku (nawet kilku lat) nie będą ścigani za gwałt, jeśli ich ofiara nie będzie  w stanie sama udowodnić „przemocy, zagrożenia, przymusu lub zaskoczenia”.

Projekt ustawy, znany jako prawo Schiappa, został przyjęty 3 sierpnia przez francuski parlament, wzbudzając oburzenie znacznej części Francuzów. Sprzeciwiają się nowemu prawu rodzice i grupy obrońców praw dzieci, którzy oskarżają rząd Emmanuela Macrona o zdradę dzieci i sprzyjanie pedofilom.

Spowoduje to zagrożenie  milionów dzieci, którym grozi niebezpieczeństwo wykorzystywania seksualnego.

Grupy obrońców praw człowieka krytykowały rząd Emmanuela Macrona za zlikwidowanie prawnego wieku zgody na seks. Wskazano na niedawną decyzję francuskich sądów o odmowie ścigania dwóch pedofilów za gwałt na 11-letnich dziewczynkach, ponieważ nie mogły one udowodnić, że nie wyraziły na to zgody.

W czwartek kilka grup, w tym Francuska Rada Stowarzyszeń na rzecz Praw Dziecka, wydało wspólne oświadczenie, w którym wyraziło swoje  oburzenie  z powodu  zmian prawa.

We wspólnym oświadczeniu stowarzyszenia potępiły nowe prawo: „Powinno to być głównym  celem ustawy: wprowadzenie wieku, poniżej którego dzieci automatycznie uznano by za „niezdolne do wyrażenia zgody na seks z dorosłymi„.

Francuskie stowarzyszenia ochrony dzieci domagają się, by rząd Macrona odwołał ustawę Schiappa i ustanowił legalny wiek zgody, zgodnie z którym wszelkie akty seksualne z udziałem dorosłego i dziecka będą stanowiły gwałt.

Porzucenie legalnego wieku zgody wstrząsnęło francuskim społeczeństwem.  Nowa ustawa wywołała protesty we Francji, ponieważ obywatele żądają od rządu zmiany prawa chroniącego pedofilów przed oskarżeniami o gwałt.

eps

12 KOMENTARZE

  • Muzułmaństwo to tak jak chrześcijaństwo jest żydłactwem. To sekty żydowskie. Z tą różnicą, że muzułmanie stosują prawo wymyślone przez żydów a chrześcijanie są niewolnikami. Chrześcijanom bardzo blisko do muzułmaństwa. Wpisz w Google: blog polski – biblia – czym jest rzeczywiście.

    • Jak nie ma jak ma – dobrze napisane – obie to sekty żydowskie – nawet politycznie dziś Chrześcijaństwem rządzi islam a islamem judaizm.. to wszystko w erze informacji powinno zostać i zostanie naturalnie zlikwidowane.. ps.. Nie rozśmieszaj ludzi że Jezus nie był żydem – to wszystko od fundamentów aż po dach to mitologia żydowska..

     • to chyba jakiś sadokatol od JE Kaczyńskiego albo Rydzyka z całym szacunkiem dla kaczorka bo jego banda złodziejów chociaż potrafi lepiej kraść od poprzedniej kaczorowo donaldowej.

 1. Bzdura! Ktoś poplątał fakty stan obecny jest opisywany jako stan docelowy. Ustawy o których mowa mają właśnie wprowadzić wiek zgody seksualnej na 15 lat i to Macron i Schiappa optowali za wiekiem wyższym, bo w planach też miał być wiek 13 lat.

 2. Totalnie bzdurny arktykul nie majacy nic wspolnego z rzeczywistoscia. Nic dziwnego, ze autor nie podpisal wlasnego dziela. Rany, jak moze sie cos takiego w ogole w necie pojawiac… a ludzie bezmyslne to szeruja, bez sprawdzenia faktow.

 3. Francjo, najstarsza córo Kościoła. Jesteś idealnym przykładem zdemoralizowania społecznego, obudźcie się i zacznijcie dostrzegać zło jakie was otacza. Bycie zbyt liberalnym do niczego dobrego nie prowadzi. Kraj ten staje sie coraz bardziej muzułmański a obecny prezydent ustala prawo dla obcych. W której kulturze dozwolone są małżeństwa i obcowanie płciowe z nieletnimi. Dzieci są naszym największym skarbem i trzeba ich strzec jak oka w głowie.

 4. Muszę tu jedną rzecz sprostować. Francuskie prawo nigdy takiego wieku nie przewidywało. To sąd decydował o tym, czy współżycie miało miejsce między osobami świadomymi, czy też któraś z osób została do tego w jakiś sposób (siłą lub podstępem) zmuszona.
  O ile się nie mylę w Polsce jest podobnie.

 5. Muszę Was zmartwić ale każdy kto wierzy w te bzdury napisane powyżej jest umysłową amebą !
  ———————————————————————————————————————
  Mieszkam we Francji i o niczym takim nie słyszałem, wręcz przeciwnie bo 3 sierpnia 2018 r. zostały zaostrzone przepisy wobec zwyroli seksualnych wobec dzieci.
  Wpiszcie sobie w Google coś takiego : „Loi du 3 aout 2018” i przetłumaczcie sobie translatorem.
  Prawdopodobnie jesteście tutaj na stronie nie zadowolonego pedofila któremu nie spodobała się ta ustawa i szerzy dezinformację bo normalny człowiek by takich bredni nie pisał.

  • Wystarczy wpisać w Google taki tekst „No, la loi Schiappa n’a pas „legalise la pedophilie” ni assoupli les regles de consentement” Co po przetłumaczeniu wyraznie mówi że ta ustawa nie zalegalizowała pedofili ani nie złagodziła praw wobec pedofilów” ale skrajna prawica jak widać wie znowu lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ