McDonald's
fot. Pixabay

Na twarzach klientów restauracji McDonald’s da się zauważyć spore zdziwienie. Zwłaszcza wśród tych, którzy odwiedzili popularną sieć fast food w ostatnich dniach. I to bez znaczenia, czy zamawiali jedzenie na wynos przy okienku czy na McDrive. Okazuje się, że po otwarciu oferty OkazYEAH!, część produktów po prostu zniknęła, a ich ulubione zestawy zostały zmienione.

Spore zmiany w McDonald’s. Wiemy z czego wynikają

Wszyscy Ci, którzy byli przyzwyczajeni zamawiać produkty przy pomocy kuponów z aplikacji McDonald’s  „OkazYEAH!” mogą być zdziwieni. Otóż z oferty promocyjnej zniknęły zestawy z Coca-Colą oraz innymi słodzonymi napojami. Zamiast tego przy zestawach pojawiła się… woda.

„Naprawdę to się wydarzyło. Usunięcie słodkich napojów z kuponów. Czy wy jesteście poważni?”, „Nawet kawy nie można wybrać” – grzmią w mediach społecznościowych Internauci. Jak się okazało, za wszystkim stoi prawdopodobnie podatek cukrowy.

„OkazYEAH! pojawiły się w nowej odsłonie” – rzucił co prawda lakonicznie McDonald’s w swoich social mediach, ale przebiegli Internauci wywęszyli pismo nosem. Prawdopodobnie ze względu na podatek cukrowy, restauracji nie opłacało się wrzucać napojów słodzonych do kuponów po obecnych cenach, a podwyżka ceny za OkazYEAH! spotkałaby się z jeszcze większą krytyką klientów.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że wszystkie napoje słodzone – w tym Coca-Cola, Fanta, Sprite czy Kawa dostępne są w regularnej ofercie restauracji.

Nieoficjalnie mówi się też, że sieć McDonald’s pracuje nad stosownym rozwiązaniem, by klienci nie odczuli w restauracjach wzrostu cen za napoje słodzone. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce wrócą one do OkazYEAH! Czy jednak w niezmienionych cenach za kupony? Zobaczymy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła nie odpuszcza. Znów mówi o Piotrze. „Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy”
  2. Trzymiesięczny chłopiec był katowany i przypalany? Rodzice nie przyznają się do winy, zostali tymczasowo aresztowani
  3. Tadeusz Drozda z pogardą o Prawie i Sprawiedliwości. Wróciłby do TVP pod jednym warunkiem

 

 

 

Zobacz również: