Onanizował się w samolocie obok młodej kobiety. Załoga wyśmiała pasażerkę (FILM)

1

26-letnia fotografka Genevieve Pascolla leciała z Londynu do Chicago, gdy zauważyła, że pasażer siedzący obok niej się onanizuje.

Tym razem jednak sprawa nie dotyczy jedynie obscenicznego zachowania mężczyzny na pokładzie samolotu linii United Airlines. 26-letnia fotografka twierdzi, że po zgłoszeniu faktu onanizowania się mężczyzny siedzącego tuż obok niej i po zmianie miejsca, sama stała się obiektem żartów personelu pokładowego. Oni [stewardzi i stewardessy] zaczęli sobie żartować z całej sytuacji, pytając ‚Jakich używasz perfum?’ i tłumacząc go mówiąc ‚Napił się trochę wina’ – napisała rozgoryczona 26-letnia na Instagrami.

Tuż po feralnym locie Genevieve Pascolla zawiadomiła o wszystkim linie lotnicze i zażądała odszkodowania za poniesione straty moralne. Początkowo prośba kobiety została zignorowana, ale gdy ta upubliczniła całą sprawę w mediach społecznościowych, United Airlines zmieniło zdanie i częściowo zrekompensowało kobiecie trudy podróży.

ed

 

1 KOMENTARZ

  1. Oj no, pan sobie zwalił konia bo mu się laska widocznie mocno spodobała. Nic tylko się cieszyć. Skarga… a nie lepiej było zaprosić go do WC na loda? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ