Antifa grozi zniszczeniem Berlina, w odpowiedzi na prawicowy wiec

0

Dziś (27 maja)  Alternatywa dla Niemiec (AfD) w Berlinie zorganizuje protest pod nazwą „Przyszłe Niemcy”. Z drugiej strony mobilizują się lewicowi ekstremiści i publicznie grożą zniszczeniem miasta –  donosi austriacki Wochenblick .

Demonstracja polityka AfD Guido Reila – pod hasłem „Dzień rozrachunku z nieodpowiedzialną polityką niemiecką” – ma się rozpocząć na berlińskim Washingtonplatz, przed głównym dworcem, a stamtąd ruszy w kierunku dzielnicy rządowej.

Lewicowa Antifa wzywa w materiale wideo do ataku koktajlami Mołotowa na pojazdy policyjne z i niszczenia sklepów w Berlinie.

W filmie, który jest rozpowszechniany na stronie ekstremistycznej Indymedia.org”, znajduje się między innymi groźba: „Jeśli Berlin pozwala  na te demonstrację, to musi za to zapłacić. „

Strona Indymedia.org  została już zablokowana przez niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.Na stronie tej aktywne były też inne organizacje lewicowe, głosząc hasło „Chaos zamiast AfD”.

Oprócz planów ataku na wiec AfD, na stronie znajdowała się również instrukcja budowy wysokociśnieniowych pistoletów do malowania, wykonanych z gaśnic.

ude

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ