24 maja o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na Kobiecy Wieczór Filmowy w  warszawskiej Kinotece. Będzie to wyjątkowe wiosenne spotkanie z przedpremierowym pokazem poruszającego filmu „Ella i John”. Kobiecy Wieczór Filmowy to popularny cykl wydarzeń dla pań. Na wszystkie uczestniczki czekają za każdym razem rozmaite atrakcje i niespodzianki. Przypominamy, że będzie to doskonały moment na uczczenie Dnia Matki.

Głównym punktem Kobiecych Wieczorów Filmowych jest często przedpremierowa projekcja filmów – zarówno pozycji poważnych, jak i komedii. W trakcie najbliższego, majowego spotkania wyświetlona zostanie francusko-włoska produkcja „Ellen i John” z laureatką Oscara® Helen Mirren i dwukrotnym zdobywcą Złotego Globu, Donald Sutherlandem w rolach głównych. Film opowiada historię dwojga ludzi, którzy postanawiają odwiedzić dom Hemingwaya w Key West. Podróż staje się pełną przygód próbą odkrycia miłości i pasji życia.

Spotkanie poprowadzi połowa duetu znanego z programu Poranna Mobilizacja w Radiu Kolor, wielki miłośnik kina brytyjskiego – Tomek Dunowski.

Gościem specjalnym Wieczoru Kobiecego w Kinotece będzie znakomita aktorka Magdalena Różczka, ambasadorka akcji charytatywnej Endo „Razem Możemy Więcej”. Sama mówi, że z przyjemnością angażuje się w projekty, w których można pomóc, ponieważ „wspólnie da się robić wspaniałe rzeczy”. Podczas eventu będzie można kupić debiutancką książkę aktorki „Gabi. A właśnie, że jest pięknie!”. Jest to niesamowita historia o rodzinie, przyjaźni i ogromnej wierze w marzenia. Magdalena Różczka podpisze na miejscu wszystkie zakupione przez uczestniczki książki.

Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do tego, aby wesprzeć akcję „Razem Możemy Więcej”. Na www.endo.pl będzie można zamówić koszulki Endo z limitowanej edycji. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Spełnionych Marzeń.

Bilety na Kobiecy Wieczór Filmowy są już dostępne w kasach kina i na stronie internetowej Kinoteki w cenie: 35zł – dla posiadaczy Karty Kinoteka Klub, 39zł – bilet normalny. Więcej informacji na stronie: www.kinoteka.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wspólny, filmowy wiosenny wieczór w Kinotece! Podczas eventu każda z uczestniczek spotkania będzie mogła wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: magazyn „Czas na wnętrze” oraz Radio Kolor.

Partnerzy wydarzenia: OKK, Mini Bawaria Motors, Oceanic, Bandi, The Body Shop, Ziaja, BoConcept, Pizza Hut, Endo, Comitor, Ditta Zimmermann, Kinads, BodyConcept, DepilConcept, Speak Up, Kinder Bueno.

 

Zobacz również: