Zabiła partnera krojąc tort komunijnej

0
Pijana 34-latka ugodziła swojego partnera w szyję, gdy kroiła tort. Do zdarzenia doszło podczas imprezy komunijnej córki kobiety w mieszkaniu na osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim. Ranny mężczyzna zmarł w szpitalu – podała „Gazeta Lubuska”.
Policjanci otrzymali zgłoszenie około godziny 17:30 w niedzielę, 13 maja. Okazało się, że mężczyzna z ranami kłutymi został już przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 34-letnią partnerkę poszkodowanego.
  Według ustaleń prokuratury podczas imprezy komunijnej córki 34-latki, między kobietą a jej 43-letnim partnerem doszło do sprzeczki.
W pewnym momencie kobieta zadała partnerowi jeden cios nożem. Ranny 43-latek zmarł w szpitalu we wtorek, dwa dni po zdarzeniu. Jego partnerka została tymczasowo aresztowana, przyznała się do winy.
34-latce postawiono zarzut „spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć człowieka” (art. 156 ust. 3 KK). – Kobiecie grozi od 5 lat pozbawienia wolności do nawet dożywocia – dodał Witkowski.
Źródło: Gazeta Lubuska

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ