Juncker uczci ojca zbrodniczej ideologii

0
Niedawno media oburzały się słusznie na obchody rocznicy urodzin Adolfa Hitlera. Tymczasem z wielką pompą i udziałem znanych osobistości obchodzone są  urodziny ojca innej zbrodniczej ideologii. Tym razem nikt sie nie oburza.
Oto Jean-Claude Juncker złoży hołd Karlowi Marksowi podczas obchodów 200. Rocznicy jego urodzin, które hucznie są obchodzone w Niemczech. Jakby zapomniano o wielu milionach ofiar ideologii marksistowskiej.
Przewodniczący Komisji Europejskiej jedzie do Trewiru w Niemczech, gdzie wygłosi przemówienie z okazji 200. rocznicy urodzin Marksa. Juncker został zaproszony, ponieważ jest honorowym obywatelem tego małego niemieckiego miasteczka, które jest także kolebką niemieckiego filozofa, który był jednym z założycieli marksizmu -leninizmu. Marks urodził się i wychował w Trewirze.
Przewodniczący Komisji wygłosi przemówienie podczas ceremonii otwarcia wystawy poświęconej Karolowi Marksowi.

 – Filozofia Karola Marksa to jeden z największych epizodów ludzkiego cierpienia w historii ludzkości – powiedział Marion Smith, dyrektor Fundacji Pamięci Ofiar Komunistyczna zszokowana, że przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker 5 maja w Trier w Niemczech weźmie udział w obchodach 200. rocznicy urodzin. Marksa.
Juncker zamierza wygłosić mowę podczas odsłonięcia pomnika Marksa w Trewirze. Posąg był darem od komunistycznego rządu Chin. Udział Junckera nada temu wydarzeniu wysoka rangę. I być może jest to ilustracja totalitarnej mentalności przywódców UE.
– Marksistowskie państwa, takie jak ZSRR i komunistyczne Chin są odpowiedzialne za ponad sto milionów zgonów spowodowanych przez ich szaloną pogoń do utopijnych idei Marksa, która  stosowano w praktyce – powiedział Smith.
Ale najwyraźniej Juncker, przewodniczący Komisji Europejskiej, uważa, że ​​Marks zasłużył na uhonorowanie z okazji jego 200. urodzin.

ude

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ