Wiele godzin ją gwałcili, potem spalili żywcem i zrobili sobie selfie

3
Brytyjskie media szeroko informują o toczącym się procesie dwóch mężczyzn, którzy zgwałcili młodą kobietę, a potem spalili żywcem w samochodzie. I zrobili sobie selfie!
28-letnia Quyen Nguyen z Wietnamu, została zwabiona do jednego z domów, gdzie przez kilka godzin była gwałcona przez dwóch mężczyzn: 40 i -50-latka – informuje dziennik „The Sun”. Sprawcy mieli wymusić na kobiecie podanie PIN-ów do jej kart debetowych. Po czym ofiara została zawinięta w koc i spalona żywcem w audi A4 niedaleko miejscowości Sunderland. Uśmiechnięci sprawcy odjeżdżając z miejsca tragedii mieli zrobić sobie selfie
Brytyjskie media informują o toczącym się procesie dwóch mężczyzn, którzy zgwałcili młodą kobietę, a potem spalili żywcem w wozie. Do bestialskiego morderstwa doszło w sierpniu ubiegłego roku.
Kobieta przeprowadziła się z Wietnamu do Wielkiej Brytanii w 2010 roku. I tam z siostrą założyła salon pielęgnacji paznokci.
Według „Daily Mail”, prowadziła też inną działalność, którą utrzymywała w tajemnicy – pośredniczyła w wynajmie mieszkań dla osób, które przebywały nielegalnie na terenie Wielkiej Brytanii. Oskarżeni współpracowali z kobietą, byli odpowiedzialni za naprawy i prace konserwacyjne.
W jednym z lokali, którymi zajmowała się Nguyen, była uprawa konopi indyjskich. Oskarżeni mieli kraść konopie. Niewykluczone, że próbowali dowiedzieć się od 28-latki o innych miejscach, w których hodowane były te rośliny.
eps

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ