KATY PERRY POCHWALA KANIBALIZM: Ludzkie mięso jest najlepsze

Według piosenkarki Katy Perry, ludzkie mięso jest najlepszym mięsem na świecie, i  ma jej zdaniem  wyśmienity smak. Gwiazda dodaje, że  zakazane przyjemności są zawsze najsmaczniejsze.
– Kanibalizm jest o wiele bardziej popularny niż myślisz – stwierdziła   Perry w wywiadzie dla  radia francuskiego – Wielu ludzi w Hollywood mówi, że mięso ludzkie jest najlepsze, absolutnie najlepsze na świecie.
Piosenkarka twierdziła, że kanibalizm jest na cenzurowanym z powodu „wrażliwych chrześcijan i  ich fałszywej moralności”: –  Ale konsumowanie ciała ludzkiego jest w rzeczywistości super zdrowe i dobre dla każdego. W ludzkim ciele znajdują się witaminy i minerały poprawiające nasze zdrowie, których nie można uzyskać ze zwierzęcego mięsa – twierdzi gwiazda.
Zapytana o to, jakie witaminy i minerały ma na myśli, wokalistka zawahał się, a następnie powiedział:  – Mówię ci, ludzie przecież żyją znacznie dłużej niż przeciętne zwierzęta, więc ich zdrowie jest również lepsze, a zatem i mięso. Uwierz mi – przekonywała  dziennikarz i słuchaczy..
– Jest grupa starszych facetów z Hollywood, którzy mają doroczne przyjęcie, gdzie głównym daniem jest człowiek. Kilka lat temu, kiedy byłam nowa w tym mieście, zostałam tam zaproszona przez dobrego przyjaciela, nie powinnam wymawiać jego nazwiska, jak sądzę – powiedziała Perry, która wyjaśniła również, że co roku wybierany jest nowy gospodarz takiego przyjęcia: – Oni ciągną słomki, wiesz? A obowiązkiem nowego gospodarza jest zapewnienie dania głównego, i musi to być człowiek. Jeśli nie znajdzie odpowiedniej osoby, która mogłaby służyć jako posiłek… Cóż, żart, myślę, że to żart. Ale mówili, że wówczas gospodarz zostanie zjedzony.

Okazuje się zatem, że potrawy z ludzkiego mięsa są obecne nie tylko w teledysku „Bon Appetit”, ale i w menu Perry.
– Byłam trochę wystraszona pomysłem pójścia na to przyjęcie, ale kiedy usłyszałem, kto jeszcze idzie, skorzystałem z okazji. Mówiłam sobie: „Ludzie umierają przez cały czas, a ich ciała po prostu się marnują. Jeśli możemy wykorzystać ich narządy do celów medycznych, to dlaczego nie powinniśmy jeść ich mięsa?”.
Zapytana o to, jak wyglądało przyjęcie Perry wyjaśniła: – To była wielka, wystawna uczta. O mój Boże. Prezentowane danie nazywało się Foie Humaine. Powinieneś to docenić, będąc Francuzem. To kalambur na foie gras, rozumiesz? Była to wątroba człowieka, który odżywiał się niezdrowym jedzeniem. Otłuszczona wątroba, pasująca do królów Hollywood.
– Smakuje jak wieprzowina – mówiła piosenkarka o ludzkim mięsie – Ale ma smak trochę gorzki. Mówię ci to, ponieważ myślę, że naprawdę doceniasz dobre jedzenie. Najlepsze jedzenie jest w twojej kulturze. Myślałam, że zrozumiecie to. Spożywanie ludzkiego mięsa nie jest aż tak szokujące, jeśli przez minutę pozbędziesz się swojego bzdurnego, burżuazyjnego kodeksu moralnego.
Kanibalistyczne wyznania Katy Perry są zaledwie ostatnimi z długiej listy publicznych  wystąpień, w których piosenkarka dzieli się  ciemną stroną swojego życia.
Katy Perry, przez wielu nazywana jest maskotką Illuminatów,  na zlecenie swoich szefów śpiewa co oni chcą i mówi to czego od niej wymagają. Po rozpoczęciu kariery, ta córka pastora, zmieniła swój  wizerunek w porywczą gwiazdę muzyki pop, wykonującą szatańskie gesty i promując symbolikę Illuminatów. Dzięki temu wdarła się na szczyty list przebojów i ugruntowała swoją pozycję w globalnej świadomości, jako wielbicielka diabła.
Ostatnio Katy Perry próbowała zmienić swój wizerunek, jednak niepokojąca rozmowa z francuskim dziennikarzem  sugeruje, że jest ona bardzo blisko zła.
uzi

 

Zobacz również: