23-letnia kobieta została zgwałcona przez pięciu uchodźców nad jeziorem Bramfelder, w północnym  Hamburgu.

Jak poinformowała policja w Hamburgu, młoda kobieta z Hamburga (23 lata) przebywała w strefie rekreacyjnej w dzielnicy Steilshooper.

Kobieta siedziała samotnie na ławce w parku nad jeziorem, gdy usłyszała głosy kilku mężczyzn. Kiedy chciała wstać i odejść, została otoczona przez ciemnoskórych mężczyzn. Próbowała wydostać się z pułapki, ale jej prześladowcy nie reagowali na prośby. Przerażenie kobiety wyraźnie ich bawiło.  W końcu przewrócili ją na ziemię, zdarli z niej ubranie i kolejno gwałcili.

Policja szuka teraz sprawców wieku między 25 a 30 rokiem życia, w których opisie unika sugestii dotyczących pochodzenia gwałcicieli.

 Jednak niemieckie media zauważają, że obszar rekreacyjny na północy Hamburga znajduje się w strefie mocno zaludnionej przez migrantów.  Ponadto liczba gwałtów na północy Hamburgu w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo wzrosła. Szczególnie  wiele było przypadków napadów seksualnych na pielęgniarki z pobliskiego szpitala oraz  na biegające tym rejonie kobiety. We wszystkich przypadkach sprawcami byli „nowi obywatele niemieccy”.

ude

Zobacz również: