Tesco promocje
zdjęcie ilustracyjne

Biedronka to jeden z najpopularniejszych dyskontów w Polsce. Choć w ostatnich dniach media sporo rozpisywały się o Dino, które rzeczywiście rozwija się w zadziwiająco szybkim tempie, to portugalski dyskont spod szyldu Jeronimo Martins póki co nie ma sobie równych. W Biedronce doskonale zdają sobie sprawę, że tym, co najbardziej przyciąga klientów są promocje. Już dzisiaj, a więc w czwartek 17.09 będzie się działo. Spore okazje cenowe mogą przyciągnąć rzesze klientów.

Biedronka: nowe promocje od czwartku 17.09

Najnowsza gazetka promocyjna obowiązuje od 17.09 do 23.09 lub standardowo – do wyczerpania zapasów. My jednak przyjrzymy się promocjom, które obowiązują do końca tego tygodnia, a konkretnie rzecz ujmując, do soboty 19.09 włącznie. Biedronka zaprezentowała tym razem promocje na popularne wśród Polaków produkty, zwłaszcza z działu spożywczego.

I tak oto, w niskich cenach możemy zakupić śliwki węgierki lub winogrono. Cena za kilogram śliwek węgierek to 2,99 zł, a winogrono jasne zostało przecenione przez Biedronkę aż o połowę i już od dzisiaj, możemy zakupić je w cenie 3,95 zł za kilogram.

Kolejna, świetna promocja realizowana będzie z kartą Moja Biedronka, a chodzi tutaj o schab wieprzowy, którego z powodzeniem wykorzystasz na kotlety. Mięsko spod szyldu Krainy Mięs kosztuje teraz 8,49 zł za opakowanie 680 g. Pamiętaj, że rabat nabije się na kasie tylko i wyłącznie z kartą lojalnościową Biedronki.

Jeżeli wciąż Ci mało promocji, sprawdź, co jeszcze do zaoferowania ma Biedronka. W gazetce promocyjnej znajdziemy też ciekawą promocję na mleko UHT „Mleczna dolina”. Przy zakupie sześciu sztuk, cena za kartonik 1 l wyniesie zaledwie 1,69 zł. Z kolei promocja 2+1 dotyczy tym razem Parówek Berlinek, które można mieszać dowolnie. Najtańsze opakowanie dostaniemy w gratisie. Ciekawie wyglądają też promocje na ciastka, rurki i wafle. Drugie, takie samo opakowanie słodyczy zakupimy aż o 50% taniej. To oferta, którą Biedronka wręcz idealnie skroiła pod największych łasuchów. A zresztą, kto z nas nie lubi słodyczy? No właśnie!

Zobacz także:

Zobacz również: