Połączyły ich wspólny region, miłość do sportu i inspirująca przyjaźń. W jednej drużynie z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle gra marka oświetleniowa BRITOP Lighitng. Mija właśnie pierwsza rocznica współpracy z siatkarskimi mistrzami. Obie „drużyny” stawiają sobie ambitne cele i uparcie dążą do ich realizacji. Jak się okazuje, oświetleniowcy i sportowcy mają wiele wspólnego.

BRITOP Lighting, specjalizujący się w produkcji i dystrybucji oświetlenia stworzonego w oparciu o najnowocześniejsze technologie, ma swoją siedzibę w Bierawie. Bliskim sąsiadem firmy jest siatkarski klub z Kędzierzyna-Koźle – ZAKSA. Marka oświetleniowa z radością angażuje się w inicjatywy wspierające te lokale talenty. Miłość do siatkówki skłoniła ich do wsparcia klubu, któremu kibicują od lat. „Nasz właściciel, my i nasi pracownicy jesteśmy wielkim fanami ZAKSA. To klub mądrze zarządzany, z ambicjami i dążący do celu, jak my. To nas inspiruje. Jako ludzie bardzo pasujemy do siebie.” – mówi Prezes Zarządu BRITOP Lighting Monika Sopałowicz. Zaangażowanie zaowocowało także nawiązaniem wyjątkowych relacji. „BRITOP Lighting jako partner ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zyskał także przyjaźń ze wspaniałymi ludźmi, jakimi są Sebastian Świderski – niezaprzeczalny mistrz i człowiek nadzwyczaj sympatyczny, wizjoner, wspaniały organizator i manager. Dziś prezes ZAKSA, a kiedyś najwyższej klasy zawodnik i reprezentant kraju. Manager klubu ds. marketingu Piotr Szpaczek, który wspomaga wiele naszych działań i jest napędem naszej wspólnej kreatywności.” – podsumowuje Monika Sopałowicz. Współpraca to przede wszystkim wspólne wartości – miłość do regionu, ambicja, kreatywne podejście i skuteczne dążenie do celu.

Ta oświetleniowo-siatkarska przyjaźń trwa już rok. ZAKSA zdążyła już zdobyć tytuł Mistrza Polski 2016/2017 i Puchar Polski 2017. Kroku dotrzymuje im partner – jeden z największych dostawców oświetlenia w Polsce. Produkty BRITOP Lighting łączą w sobie najwyższą jakość i modny design, a przez to zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalne zaplecze projektowe oraz zespół specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą swojej pracy, pozwalają im kreować trendy w branży oświetleniowej. W końcu mistrzowie zawsze grają razem!

Zobacz również: