W dniach 25-26 maja w Zakopanem odbyła się pierwsza w Polsce konferencja 3D Base Camp. Wydarzenie skierowane było do użytkowników programu do projektowania SketchUp. Wzięło w nim udział ponad 200 architektów i designerów z całego kraju. Jednym z partnerów wydarzenia była firma Radaway.

Radaway, polski producent kabin prysznicowych, parawanów i brodzików, to przykład firmy, która aktywnie angażuje się w wydarzenia oraz inicjatywy związane z projektowaniem, architekturą i sztuką. Nie mogło jej zabraknąć także podczas pierwszej polskiej edycji 3D Base Camp – spotkania użytkowników programu SketchUp.

Konferencja 3D Base Camp odbyła się w Polsce po raz pierwszy. Do tej pory organizowana była w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Japonii. Organizator, poznańska firma ProGrupa, zapewniła uczestnikom dwa dni pełne wrażeń i niezwykle inspirujących doświadczeń. Wydarzenie podzielone było na  dwie części – wykładową i warsztatową. Wśród prelegentów można było spotkać uznanych architektów i designerów. Tematyka wykładów dotyczyła rozwiązań dedykowanych oprogramowaniu SketchUp. Uczestnicy zgłębili również tajemnice dotyczące projektowania 3D. Ciekawym elementem wydarzenia był także przegląd najnowszych rozwiązań z branży budowlanej i aranżacji wnętrz.

Konferencja 3D Base Camp to dla uczestników i partnerów wydarzenia okazja do wymiany doświadczeń. Tworzymy rozwiązania, które wpływają na komfort użytkowników łazienek, a nikt tak nie zna oczekiwań klientów, jak projektanci i architekci wnętrz. Chcemy być blisko ich potrzeb, a oferując funkcjonalne rozwiązania, odpowiadać na każde wyzwanie projektowe. Wydarzeniu towarzyszyły liczne prelekcje, rozmowy i spotkania. Uczestnicy konferencji mieli okazję tworzyć projekty z wykorzystaniem modeli 3D kabin prysznicowych. Tym samym mogli przekonać się, że produkty Radaway to praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej łazience – małej, ze skosami, wnękami, a także w luksusowym salonie łazienkowym. Możliwość obserwowania architektów podczas pracy z naszymi produktami to prawdziwa przyjemność – mówi Hanna Błaszak, Dyrektor Marketingu w firmie Radaway.