Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy złotych za wskazanie miejsca ukrycia się 42-letniego Piotra Ruzickiego. Mężczyzna zbiegł dzisiaj po godz. 17:00 z terenu szpitala przy ul. Banacha. Informację można przekazać pod numerem telefonu 22 60-365-59, a także całodobowo pod numerem 997 lub 112.
Stołeczni policjanci poszukują 42-letniego Piotra Ruzickiego. Mężczyzna w piątek (26 maja) został doprowadzony do szpitala na badania, skąd zbiegł w nieznanym kierunku.

Ruzicki zeznawał w jednej z warszawskich prokuratur. Podczas przesłuchania miał się źle poczuć, dlatego został odwieziony do szpitala na rutynowe badania. Ponoć policjanci, którzy konwojowali zatrzymanego zostali na korytarzu zastraszeni bronią. Funkcjonariusze urządzili obławę na aresztanta-uciekiniera i osobę, która go odbiła. Z miejsca zdarzenia mieli uciec taksówką.

Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy złotych dla osoby, która przekaże informację na temat miejsca ukrywania się zbiega.
Poszukiwany: Piotr Ruzicki, wiek: 42 lata, wzrost: 176 / 180 cm, sylwetka: krępa, muskularna,
włosy: ciemny blond, proste, krótkie, nos: prosty, średni, koniuszek nosa zadarty.
Mężczyzna ubrany był w jasną koszulkę polo, jeansy, czarne sportowe buty.
Informację można przekazać pod numerem telefonu 22 60-365-59, a także całodobowo pod numerem 997 lub 112.
Policja gwarantuje pełną anonimowość.
KSP / ex