SOPOT: Wnuk Wałęsy zatrzymany przez policję

0

Kolejny wnuk byłego prezydenta ma problem.  Tym razem policja zatrzymała  na jednym z parkingów. w Sopocie Michała W. Funkcjonariusze zatrzymali także jego 21-letnią koleżankę. Para paliła najprawdopodobniej marihuanę.

Dochodziła  godzina 21.  w piątek, gdy pieszy patrol policji przechodził przez parking  przy ul. Ceynowy w Sopocie. Policjanci  poczuli unoszący się w powietrzu zapach palonej marihuany.

W  jednym z zaparkowanych samochodów funkcjonariusze zauważyli dwie osoby –  chłopak i dziewczynę. Po wylegitymowani pary okazało się, że  jest to wnuk Wałęsy ze swoją dziewczyną.  W czasie przeszukania policjanci znaleźli w ich kieszeniach niewielką ilość suszu roślinnego, prawdopodobnie marihuany. Jaki to jest środek, ma to jednak być sprawdzone przez biegłego.

Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do izby zatrzymań  Komendy Miejskiej Policji  w Sopocie, gdzie zostali też przesłuchani. Jeśli potwierdzi się, że mieli ze sobą narkotyki, to wówczas przedstawione zostaną im zarzuty.

Problemy z prawem ma także Dominik W.  –  inny wnuk Wałęsy. Mimo młodego wieku 19-letni Dominik W. ma  koncie poważne bandyckie wyczyny. We wrześniu zeszłego roku wraz z kolegami pobił na ulicy 20-letnią dziewczynę. Rok później ciężko zranił nożem swoją konkubinę.

WIĘCEJ O TEJ SPRAWIE TU

ex

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ