Altimi rekrutuje na Politechnice Wrocławskiej

0
W dniu 21 marca, na terenie Politechniki Wrocławskiej, odbędą się targi pracy i praktyk CAMPUS RECRUITMENT poświęcone wyłącznie branży IT. Tego dnia młodzi programiści i studenci kierunków informatycznych będą mogli zapoznać się z ofertą lokalnych pracodawców, a przede wszystkim wziąć udział w rozmowach rekrutacyjnych. Jednym z wystawców będzie firma Altimi, wrocławski software house, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla firm z wielu krajów Europy.
CAMPUS RECRUITMENT to największe wydarzenie rekrutacyjne organizowane przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, skierowane do osób, które chcą rozpocząć karierę w branży IT. Konsultacje CV, panele dyskusyjne, warsztaty i konkursy – to tylko część atrakcji towarzyszących wydarzeniu. Podczas targów uczestnicy wezmą udział w indywidualnych spotkaniach z pracodawcami oraz rozmowach kwalifikacyjnych w Strefach Szybkich Rekrutacji.
Spotkania z kandydatami zapowiedziała także firma Altimi, która jeszcze w tym roku planuje zatrudnić blisko 100 specjalistów. Swoją ofertę wrocławski software house kieruje m.in. do studentów i absolwentów kierunków informatycznych, którzy chcą rozwijać się w takich technologiach, jak Java, JavaScript, C++ czy iOS. Z myślą o nich powstała Akademia Altimi, czyli projekt stażowy, podczas którego uczestnicy, pod okiem doświadczonych pracowników firmy, realizują zadania dopasowane do indywidualnych umiejętności. Udział w projekcie to pierwszy krok w stronę zdobycia zawodowych doświadczeń.
Co, poza udziałem w stażowym projekcie, może zaoferować kandydatom firma Altimi? Pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach, udział w lokalnych inicjatywach, indywidualne podejście do pracownika oraz szereg benefitów, a wszystko w niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze.
Więcej informacji na ten temat będzie można zdobyć właśnie podczas targów. Do dyspozycji uczestników będą project managerowie i specjaliści działu rekrutacji Altimi, którzy opowiedzą o realizowanych projektach i możliwościach rozwoju w danych technologiach. Studenci będą mogli także wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody z motywem Star Wars.
CAMPUS RECRUITMENT
21 marca 2017
Campus Politechniki Wrocławskiej
Budynek C-13
Stoisko Altimi – Strefa B (B4)
godz. 10:00 – 17:00
Altimi Software House to wrocławski producent oprogramowania o ugruntowanej pozycji na polskim rynku IT. Sukces firmy to blisko 230 zrealizowanych projektów dla międzynarodowych liderów wielu branż, m.in. finansowej, ubezpieczeniowej, logistycznej, rozrywkowej, marketingowej, automotive, digital i wielu innych. Firma zatrudnia obecnie około 200 wykwalifikowanych specjalistów. Od 14 lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie: tworzenia oprogramowania, aplikacji webowych i mobilnych, testów, systemów wbudowanych (embedded) czy nearshoring’u.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ