11 dzień marca, dla podwarszawskich biegaczy, okazał się ekstremalną sobotą! Tego dnia, w samo południe, na terenie Starej Piaskarni, odbył się Wielki Otwarty Trening, przygotowujący zawodników, do pierwszego biegu, z cyklu 4RUN Bieg 4 Żywiołów – Biegu Ziemi.

Na chwilę, zwykła góra piachu, zamieniła się w prawdziwy plac boju! Przedsmak imprezy, stanowiły przeszkody, częściowo zaprezentowane, przez organizatora uczestnikom. Nie zabrakło ścianki, opon, siatek, no i oczywiście piachu i błota! Na wszystkich trenujących, czekała również gorąca herbata i grzane wino, które rozgrzewało wszystkich, w ten jakże chłodny dzień!

Kolorowe race, efektownie oddawały bojowy klimat imprezy. Jajko challenge, absolutny hit treningu, suport sponsorów, którzy zapewnili biegaczom wzmacniające batoniki, oraz dbałość organizatora, o każdy szczegół wydarzenia – uczestnicy otrzymali silikonowe opaski, z logo biegu, ścianka, była pomalowana w „4runowe kolory”, były również nagrody, dla zwycięzców treningowych wyzwań!

Te wszystkie elementy, plus (a to najważniejsze!) licznie przybyli, zmotywowani i w fantastycznych nastrojach, członkowie największych grup biegowych, w Warszawie – Bravehearts Legionowo i Koniuchy, stworzyły atmosferę, zagrzewającą do walki, po brzegi wypełnioną pozytywnymi emocjami!

Trening zakończył się, po dwóch godzinach, a wszyscy uczestnicy, opuścili Piaskarnię, wykończeni, ale usatysfakcjonowani i szczęśliwi!

Jeśli Ty też chcesz przygotować się do 4RUN, pisz do nas na Facebook’u, – 4RUN śledź nasz profil i szukaj na stronie, WWW.bieg4zywiolow.pl! Jesteśmy dla Ciebie również na Instagramie @Bieg4 Żywiołów!