FOREVER 21 w warszawskich Złotych Tarasach

0

 Już 25 marca legendarna marka odzieżowa Forever 21 otworzy swój trzeci sklep w Polsce. Nowy salon będzie zlokalizowany w warszawskich Złotych Tarasach.

Wszyscy, którzy niecierpliwie oczekiwali na pierwszy sklep Forever 21 w Warszawie, mogą nareszcie planować swoje zakupy. 25 marca to dzień, w którym odbędzie się wielkie otwarcie salonu marki w stolicy. Oprócz najnowszej kolekcji, przygotowanych zostało wiele atrakcji i niespodzianek. Na wszystkich klientów, którzy od rana przyłączą się do wydarzenia czekają oferty specjalne.

Marka Forever 21 powstała w 1984 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jej unikalny charakter opiera się o stale uzupełniany nowymi wzorami asortyment, który odpowiada na najnowsze trendy ze światowych wybiegów. Bogata oferta Forever 21 to gorące must-have, topowe modele i najpopularniejsze akcesoria dla klientów w każdym wieku.

Jak bardzo pożądana w Polsce była marka Forever 21 widać było podczas poprzednich otwarć sklepów w łódzkiej Manufakturze i poznańskiej galerii handlowej Posnania. W obu lokalizacjach na wejście do środka salonu oczekiwał pełen entuzjazmu tłum.

Marka Forever 21, która podczas dziewiątej edycji gali EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards Gala & Forum została zdobywcą nagrody w kategorii „Newcomer” (debiut roku), stawia sobie za cel zaspokojenie potrzeb klientów oferując najnowsze modowe trendy w przystępnych cenach. Wszyscy, którzy lubią zabawę stylami, cenią jakość i możliwość ciągłego uzupełniania garderoby o stroje z najnowszych kolekcji, już od 25 marca będą mogli doświadczyć koncepcji fast-fashion w wykonaniu Forever 21 w Warszawie.

W nowym sklepie marki, który w Złotych Tarasach zajmie powierzchnię 1000 m2, znajdzie się ogromny wybór produktów dla kobiet i mężczyzn oraz szeroka gama modnych akcesoriów.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ