Powstał nowy klub integrujący managerów

W Warszawie powołano nową organizację biznesową, Manager Business Hub. To platforma rozwoju biznesu, która skupia managerów najwyższego szczebla, a jej celem jest stworzenie efektywnej przestrzeni networkingowej w nieszablonowej formule. Pomysłodawcami inicjatywy są managerowie z wieloletnim doświadczeniem biznesowym Piotr Winek i Andrzej Włodarski.

Organizacja biznesowa Manager Business Hub powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie właścicieli, udziałowców i managerów zarządzających firmami, korporacjami oraz polskimi i zagranicznymi instytucjami.Przestrzeń networkingowa Manager Business Hub ma na celu stworzenie wyjątkowej platformy umożliwiającej wymianę wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk biznesowych. Twórcy hubu stawiają przede wszystkim na bezpośrednie kontakty oraz wsparcie członków klubu w nawiązywaniu dobrych relacji biznesowych z potencjalnymi partnerami czy kontrahentami.

Przez 18 lat jestem aktywny na rynku finansowym, koncentrując się na obszarach bankowości, ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych, emerytalnych – mówi Piotr Winek, prezes Manager Business Hub. – Przeszedłem wszystkie etapy kariery korporacyjnej, począwszy od sprzedawcy, żeby docelowo zarządzać zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż. Jako kierujący sprzedażą zawsze czułem potrzebę udziału w organizacji biznesowej, która zapewniłaby mi coś więcej niż tylko udział w konferencjach lub imprezach polegających na wręczaniu kolejnych mniej lub bardziej prestiżowych nagród. Podobnie jak innym managerom potrzebne są mi przede wszystkim bezpośrednie kontakty i dobre relacje biznesowe z potencjalnymi partnerami lub kontrahentami. Właśnie tak narodził się pomysł powołania do życia Manager Business Hub. Stawiając na jakość tych relacji, już na wstępie zaprosiliśmy do udziału w Manager Business Hub znanych i cenionych na rynku partnerów.

Wsparcie rozwoju biznesu i integracja członków są kluczowymi celami hubu, dlatego w ramach Manager Business Hub realizowane są takie działania jak: konferencje biznesowe, eventy o charakterze integracyjnym, promocja kultury i sztuki, spotkania indywidualne i inne inicjatywy mające na celu szeroką integrację środowiska biznesowego.

W ramach członkostwa klubowicze mają możliwość skorzystania z przestrzeni konferencyjnej w kilku nowoczesnych biurowcach w centrum Warszawy, aby w komfortowych warunkach móc przeprowadzić spotkania biznesowe.

Dla mnie, jako wieloletniego uczestnika rynku nieruchomości, szczególne znaczenie ma ocieplanie kontaktów biznesowych – podkreśla Andrzej Włodarski, członek zarządu Manager Business Hub.

Dobre bezpośrednie relacje to najlepsza forma pozyskiwania klientów z myślą o wieloletniej współpracy. We własnej praktyce biznesowej nieraz przekonałem się, że nie ma nic lepszego niż dobre referencje, dzięki którym z czasem jesteśmy w stanie zbudować sieć zaufanych partnerów.Dlatego serdecznie zapraszamy do Manager Business Hub.

Integracja środowiska biznesowego będzie odbywać się na kilku poziomach, m.in. poprzez zaangażowanie członków w działania o charakterze CSR. Społeczność skupiona wokół Manager Business Hub będzie podejmować inicjatywy na rzecz integracji środowiska biznesowego z aktywnościami z obszaru kultury oraz nauki.