Firma TECE na targach ISH 2017

0

Już 14 marca rozpoczną się międzynarodowe targi ISH 2017. Co dwa lata Frankfurt nad Menem przyciąga setki tysięcy zwiedzających i licznych producentów oferujących rozwiązania dla branży sanitarnej, grzewczej czy wentylacyjnej. Jednym z wystawców tegorocznej edycji, który uczestniczy w targach ISH już od kilku lat, jest firma TECE – wiodący producent znanych i docenianych na całym świecie rozwiązań w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej.

W 2015 roku targi ISH zgromadziły blisko 200 000 zwiedzających oraz 2 500 wystawców z wielu krajów świata. Jednym z nich była firma TECE, której siedziba mieści się w Emsdetten (Niemcy), a polski oddział i dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Strzelinie, w woj. dolnośląskim.

Targi ISH to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, w którym, jako jeden z kluczowych producentów i dystrybutorów rozwiązań sanitarnych oraz grzewczych w Europie, uczestniczymy od wielu lat. Udział w targach ISH to okazja do spotkań z szeroko rozumianą branżą – z dystrybutorami działającymi na wielu rynkach, a także wykonawcami instalacji. Także w tym roku zaprezentujemy swoje nowości, takie jak przyciski spłukujące czy toaletę myjącą, która prawdopodobnie jeszcze w tym roku poszerzy naszą ofertę rozwiązań sanitarnych. Z danych publikowanych przez organizatora wynika, że każda kolejna edycja targów ISH przyciąga coraz więcej uczestników. Dlatego w tym roku liczymy na jeszcze większe zainteresowanie naszą ofertą i stoiskiem – mówi Aleksandra Dac, Kierownik ds. Promocji polskiego oddziału grupy TECE.

Grupa TECE posiada 21 spółek-córek oraz 31 przedstawicielstwa handlowe na świecie. Firma kieruje swoją ofertę zarówno do instalatorów, architektów wnętrz, jak i klienta ostatecznego. Asortyment obejmuje szereg produktów, m.in.: stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące, system odwodnienia liniowego, system ogrzewania podłogowego oraz wiele innych.

Informacje dodatkowe:

Targi ISH 2015 Frankfurt

14-18 marca 2017 r.

Stoisko TECE: hala 4.0, poziom 0, stoisko D 96

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ