Czy TVN wycofa się z tego pomysłu?

Jakiś czas temu w mediach tematem numer jeden był konflikt, jaki zaistniał pomiędzy Telewizją Polską, a stacją TVN. Tym razem jednak to prywatny nadawca znalazł się pod niemalże artyleryjskim ostrzałem Internautów. Wszystko z powodu nowego programu rozrywkowego, który już wkrótce ma pojawić się w ramówce.

TVN wycofa się ze swojego pomysłu?

Część Internautów jest wręcz oburzona z powodu tego, co TVN zamierza wprowadzić do swojej ramówki. Prywatny nadawca chce pójść za ciosem i wykorzystać niewątpliwy sukces „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. TVN chce wykonać zdecydowany krok dalej i wypuścić na rynek budzący jeszcze więcej kontrowersji program „Kto odmówi Pannie Młodej?”.

Zasadnicza różnica między programami ma polegać na tym, że do nowej produkcji zgłaszać mają się kobiety będące już w nieformalnym związku. W ogłoszeniu o castingu czytamy, że TVN poszukuje odważnej kobiety. Takiej, która weźmie los w swoje ręce i poprosi wybranka żeby się z nią ożenił.

Zarówno nieformalny związek, jak i odwrócenie roli mężczyzny i kobiety to zdaniem wielu Internautów największe kontrowersje wokół nowego show. Nie jest żadną tajemnicą, że z tradycją przekazywaną w Polsce od pokoleń, to mężczyzna ma starać się o kobietę i prosić o jej rękę.

Dlaczego stacja TVN chce odwrócić role? Wygląda na to, że polscy telewidzowie nie są gotowi aż na takie kontrowersje i miłosny misz-masz. Część Internautów domaga się wprost, żeby prywatny nadawca wycofał się ze swojego kontrowersyjnego pomysłu. Wydaje się, że jednak jest już na to za późno. Maszyna ruszyła.

Oczywiście, nie wszystkie komentarze względem TVN są krytyczne. Pojawiły się też opinie, że kobiety są silne i chcą równouprawnienia, a taki eksperyment jest czymś, co pozwoli spojrzeć na te problemy szerszym okiem przez zapewne wielomilionowe grono widzów.

Zobacz również: