Piotr Żyła, kim jest jego nowa dziewczyna?

W ostatnich dniach znów odżył konflikt, pomiędzy Piotrem Żyłą, a Justyną. Była małżonka znów w niezbyt dyplomatycznych słowach atakuje swojego męża, oskarżając go o liczne przewinienia podczas trwania ich związku. Wszystko zbiegło się w czasie, kiedy Piotr Żyła zaczął publikować zdjęcia ze swoją nową partnerką. Wszyscy jednak zastanawiają się, kim jest dziewczyna Żyły? Skoczek po dzień dzisiejszy nie pokazał jej twarzy.

Piotr Żyła i jego nowa partnerka

Jedno jest pewne, Piotr Żyła jest znów zakochany. Póki co nie wiadomo, kim jest jego nowa partnerka, ale w Internecie aż roi się od licznych spekulacji. Padają sugestie, że to jedna ze wschodzących gwiazd stacji TVN.

Zdjęcie, które właśnie wrzucił popularny „Wiewiór” jeszcze bardziej podsyciło atmosferę wokół jego związku. Choć na fotce zarówno Piotr, jak i jego nowa dziewczyna mają zasłonięte twarze i włosy, to fani po wzroście kobiety starają się wysuwać kolejne teorie. Przeważają znów opinie o prezenterce TVN-u.

Dlaczego Piotr Żyła tak naprawdę ukrywa swoją dziewczynę? Tutaj również Internauci mają wiele teorii. Po pierwsze, „Wiewiór” lubi, jak wokół jego osoby wiele się dzieje. A taka nutka tajemnicy w połączeniu z atakami Justyny Żyły powoduje, że wszyscy się nim interesują. Po drugie, według kolejnych Internautów, Żyła może robić na złość swojej żonie Justynie, która da się zauważyć, że aż kipi ze złości, że Piotr jest na nowo szczęśliwy.

A Wy jak sądzicie, czy Piotr Żyła powinien pokazać swoją nową partnerkę i zakończyć jak najszybciej wszelkie spekulacje?

„Piotrze pokaż się w końcu z tą piękną dziewczyną. Może emocje niektórym opadną, albo sie podniosą. Wszystko jedno. Śmiało”, „Ładnie M. w tej masce”, Tak tak pokażcie się razem, nie ukrywaj tej slicznotki” – czytamy w komentarzach, które pojawiają się pod najnowszym zdjęciem Piotra Żyły.

Zobacz również: