Katarzyna Cichopek na kajakach

Nie trzeba dyskutować nad tym, jak olbrzymią popularnością cieszy się Katarzyna Cichopek. Serialowa Kinga z „M jak miłość” jest uwielbiana wręcz przez wszystkich. Świadczą o tym nie tylko liczne propozycje, które otrzymuje na szklanym ekranie, ale także zaangażowanie fanów na jej profilach społecznościowych. Cichopek właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie z urlopu. Trzeba przyznać, że widok zachwycił wszystkich, a część osób do teraz zbiera szczęki z podłogi.

Katarzyna Cichopek przy pięknym zachodzie słońca

Cichopek postanowiła wybrać się na krótki urlop do nadmorskiej miejscowości Dębki. To właśnie tam, na ujściu rzeki Piaśnica postanowiła zaszaleć na kajakach. Po zdjęciu, które dodała, widać, że był to wspaniały pomysł. Fani mogą podziwiać, jak Katarzyna Cichopek pozuje w zachodzie słońca, uśmiechnięta od ucha do ucha.

Jej męską część fanów zainteresował zapewne także dekolt Kasi. Trzeba przyznać, że Katarzyna Cichopek postawiła na odważną, mocno wyciętą górę od stroju kąpielowego.

Nie od dzisiaj wiadomo, że kajaki są dla Cichopek czymś wyjątkowym, gdzie lubi się relaksować i spędzać czas wolny. Zresztą Katarzyna Cichopek to nie tylko aktorka,  znana z „M jak miłość”, czy prezenterka telewizyjna, ale też kobieta wielu talentów. W opinii jej znajomych, jest świetną mamą, gospodynią domową, a przecież z wielu zdolności dała się poznać także na szklanym ekranie. Mowa tutaj chociażby o zwycięstwie w Tańcu z Gwiazdami, gdzie wystąpiła u boku swojego przyszłego męża, Marcina Hakiela.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Cudowne zakończenie dnia 🌅 dobranoc 💋 #kajaki #spływ #morzebaltyckie #fun #zabawa #aleczad #mega #wrazenia #super #happy #szczescie

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

„Cudowne miejsce. I również uważam ze najładniejsza plaża na Bałtyku”, „Właśnie miałam Panią na kajaku.pozdrawiam”, „Zapraszamy ponownie na Piaśnice i inne nadmorskie szlaki kajakowe” – czytamy w komentarzach, w których da się zauważyć, że zdjęcie Katarzyny Cichopek zostało przyjęte w „Internetach” z ogromnym entuzjazmem.

Zobacz również: