Rossmann

O niemieckiej sieci drogeryjnej można by pisać bez końca. Fakt jest jednak taki, że Rossmann na dobre podbił polski rynek drogeryjny. Nie ma praktycznie miasta – dużego, średniego, czy nawet mniejszego, gdzie sieć nie miałaby swojego punktu sprzedażowego. Dostępność, przystępne ceny, a także częste akcje promocyjne są tym, co przyciąga klientów na zakupy właśnie do Rossmanna. 

Rossmann zaszalał z promocjami

Spoglądając na promocje Rossmanna, do głowy przychodzi nam jedno hasło – niemiecka sieć drogeryjna znów zaszalała. Trzeba przyznać, że niektóre produkty dostępne są w wyjątkowo niskich cenach. Dlatego też postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się promocjom. Na samym wstępie warto zauważyć, że oferta Rossmann obowiązuje do 15 sierpnia włącznie (lub do wyczerpania zapasów). Zatem na dniach możemy spodziewać się prawdopodobnie kolejnych promocji, o których rzecz jasna Was poinformujemy.

Po krótkim słowie wstępu, przejdźmy jednak do meritum. Czym nas zaskoczył Rossmann? W ofercie znalazło się kilka produktów, naszym zdaniem, w wyjątkowo niskich cenach. Co tu dużo mówić, spójrz na poniższą listę:

  • Nivea Black&White Invisible, antyperspirant w sprayu 250 ml – 10,99 zł
  • Vanish Color Protect, chusteczki zapobiegające farbowaniu się ubrań 20 szt. – 16,99 zł
  • L’Oreal Paris Elseve Color-Vive, szampon ochronny do włosów farbowanych 400 ml – 8,49 zł
  • Persil Color Gel, żel do prania tkanin 1 l. – 13,99 zł
  • Finish All in 1, tabletki do zmywarki 50 szt. – 25,99 zł
  • Bebiko Junior 3, mleko modyfikowane 2x 400 g. – 29,49 zł

Z pełną ofertą promocji Rossmann można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej drogerii. Aczkolwiek w naszym odczuciu, to właśnie produkty przedstawione powyżej wypadają najkorzystniej na tle konkurencji.

Dajcie nam znać, czy robicie zakupy w Rossmannie i czy podobają Wam się tego typu posty, w których wyłapujemy najlepsze okazje z gazetek promocyjnych, czy ofert wielkich sieci handlowych. Czekamy też na Wasze uwagi, aby jak najlepiej dostosować nasze recenzje do Waszych potrzeb.

Zobacz również: