Izabella Krzan bez tajemnic

Nie ma chyba w ostatnim czasie prezenterki wywołującej tak mocne emocje, jak Izabella Krzan. Piękna, a zarazem niezwykle inteligentna osobowość TVP nie znika z nagłówków gazet. Gwiazda na szklanym ekranie występuje jako prezenterka „Koła Fortuny”. Wszyscy wiedzą też o jej zwycięstwie w konkursie piękności Miss Polonia, ale mało kto miał pojęcie o jej związku ze znanym siatkarzem, czy o tym, co Krzan robiła w przeszłości. Teraz uchylamy rąbka tajemnicy.

Izabella Krzan bez tajemnic

Zanim Izabella Krzan na stałe trafiła do Telewizji Polskiej i Koła Fortuny, zajmowała się też innymi rzeczami.

Pierwsze szlify na scenie zebrała w 2011 roku, kiedy to została wybrana Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Następnie Olsztynianka w 2014 roku zdobyła tytuł III Wicemiss Warmii i Mazur. Dwa lata później, świętowała swój największy sukces w karierze modelki, a mianowicie koronę Miss Polonia 2016. Tym samym też udała się na Filipy, na konkurs Miss Universe, gdzie nie udało się jej awansować do ścisłego finału.

Izabella Krzan w przeszłości uprawiała też siatkówkę. Ba, była nawet w związku ze znanym siatkarzem, Michałem Filipem. Rozstali się w styczniu 2019 roku, a według nieoficjalnych informacji, piękność TVP wciąż jest singielką.

Michał Filip, były chłopak Izabelli Krzan to siatkarz, który urodził się w 1984 roku w Rzeszowie. Podczas swojej kariery reprezentował barwy Resovii, Politechniki Warszawskiej, Czarnych Radom, Visły Bydgoszcz. Jego największy sukces na parkietach to brązowy medal Ligi Europejskiej z reprezentacją Polski.

To jednak nie jedyny, mało znany fakt z przeszłości Krzan. Izabella Krzan trenowała także taniec towarzyski. Przez osiem lat intensywnych treningów udało się jej zdobyć dwie, międzynarodowe klasy taneczne. „A” w tańcach standardowych, a także „B” w tańcach latynoamerykańskich.

Jak zaczęła się kariera telewizyjna Izabelli Krzan? Po raz pierwszy szklanego ekranu dotknęła w roku 2017, kiedy to została prowadzącą jednego z cykli, współtowarzyszących Pytaniu na Śniadanie. Później też była reporterką samego PnŚ. Niespełna kilka miesięcy później, także w 2017 roku trafiła do Koła Fortuny, gdzie obecna jest po dzień dzisiejszy. Izabella Krzan dała się też poznać w mediach jako prowadząca imprezy sylwestrowe TVP – w 2017 oraz 2018 roku, czy program Czar Par, który prowadzi u boku Macieja Kurzajewskiego.

Czy Waszym zdaniem Krzan to jedna z najbardziej perspektywicznych prezenterek telewizyjnych? Trzeba przyznać, że przez nieco ponad trzy lata obecności na szklanym ekranie zyskała spore grono fanów. Połączenie piękna z inteligencją jest tym, co fani „kupują”.

Zobacz również: