Hanna Lis i jej nogi

O tym, że Hanna Lis to stylowa kobieta wiedział każdy. Nikt jednak nie spodziewał się, że na Instagramie prezenterki telewizyjnej pojawi się odważne zdjęcie. Po tym jak żona Tomasza Lisa pokazała nogi, Internet rozgrzał się do czerwoności. 

Hanna Lis prezentuje swoje nogi

„Chcę oglądać twoje nogi (nogi, nogi, nogi)” – śpiewali Czarno-Czarni. Trzeba przyznać, że słowa te idealnie pasują do tego, co czują teraz rzesze Internautów. Wszyscy możemy podziwiać nogi Hanny Lis i trzeba przyznać, że wyglądają one nie jak u pięćdziesięciolatki, ale jak u nastolatki!

Hanna Lis zaskoczyła tym zdjęciem wielu, a jeszcze bardziej zaskoczył widok jej pięknych nóg. Dziennikarka związana niegdyś z TVP, a obecnie poszukująca wrażeń w innych mediach, wprawiła niejednego mężczyznę, czy nawet kobietę w osłupienie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hot town, summer in the city. #latowmieście, a Wy? 💌

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Mimo 50 lat na karku Hanna Lis posiada nie tylko przepiękne nogi, ale też figurę. Pod jej postem popłynęła lawa pozytywnych komentarzy, ale patrząc na powyższe zdjęcie, nie ma się co temu dziwić.

„My mamy AC, ale te noooogi”, „Bardzo ładnie Pani wygląda”, „Mega sztos!”, „Ale nogi, pozazdrościć”, „Nogi jak nastolatka, wow!”, „Nie …. No bez Komentarza …. Just Perfect. Czerwony to zdecydowanie twój kolor. WOW !!! Sorry …. No po prostu Odjazd” – czytamy w komentarzach. Internauci wychwalają Hannę Lis głównie za nogi, które są dzisiaj tematem jeden w plotkarskich portalach.

Zobacz również: