WARSZAWA: Śmiertelna wizyta lokatora

0
Zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa usłyszał Rafał D., którego zatrzymali policjanci z Ochoty. 32-latek zadał kilka ciosów nożem 39-latkowi i jego matce. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł, a 59-letnia kobieta z ranami kłutymi trafiła do szpitala. Jutro o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet dożywocie.

Wszystko wydarzyło się kilka minut przed 3.00 w nocy. Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie Ochoty. Kiedy mundurowi pojawili się pod wskazanym adresem, na miejscu było również pogotowie. 39-letni mężczyzna już nie żył, natomiast jego matka z ranami kłutymi została przewieziona do szpitala.

Policjanci bardzo szybko ustalili, że kilka ciosów nożem kobiecie i jej synowi zadał 32-latek, który od jakiego czasu wynajmował w ich mieszkaniu pokój. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w pobliżu miejsca zdarzenia i trafił do policyjnego aresztu. Był trzeźwy.

Rafał D. usłyszał w prokuraturze zarzut za zabójstwo i usiłowanie zabójstwa. Teraz sąd rozpatrzy wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pobawienia wolności.

ew/eszs

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ