Smartwatch, który pomoże chronić Twoje dziecko

0

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka CALMEAN, która oferuje rodzicom inteligentny zegarek umożliwiający pozostanie w stałym kontakcie z dzieckiem. Autorska aplikacja w połączeniu ze smartwatchem zapewnia dziecku bezpieczeństwo, a rodzicowi – spokój.

CALMEAN Child Watch to inteligentny zegarek, który pełni funkcję telefonu oraz lokalizatora GPS. Pozwala na blokadę niechcianych połączeń oraz na zdalne zarządzanie z telefonu rodzica. Opiekun może samodzielnie zatwierdzać numery telefonów, które będą mogły łączyć się ze smartwatchem oraz może tworzyć dla pociechy tzw. bezpieczne strefy, których opuszczenie może być sygnalizowane powiadomieniem.

Zależało nam tym, by stworzyć bezpieczną alternatywę dla smartfonów, które mimo wielu zalet, nie powinny być używane przez najmłodszych bez nadzoru rodziców. Chcieliśmy odpowiedzieć na potrzeby opiekunów i chęć bycia w stałym kontakcie z dziećmi, a równocześnie stworzyć gadżet atrakcyjny dla najmłodszych. Postanowiliśmy połączyć technologię z kolorowym, ciekawym dla dzieci designem. Dzięki naszym produktom rodzice mogą być spokojniejsi, a ich pociechy cieszą się z kolorowego prezentu – komentuje Artur Adamczyk, Product Manager CALMEAN.

Smartwatchami można zarządzać poprzez aplikację CALMEAN Control  Center, która wskazuje aktualną lokalizację dziecka z dokładnością do kilku metrów w zasięgu sieci GPS (poza zasięgiem GPS urządzenie jest wspierane przez sygnał naziemnych nadajników operatorów komórkowych, a w modelach bardziej zaawansowanych także z wykorzystaniem nadajników wi-fi). Smartwatche są dostarczane z polskim oprogramowaniem, a newralgiczne dane osobowe oraz lokalizacyjne są bezpiecznie przetwarzane zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce.

CALMEAN Child Watch to produkt, który rozwiązuje także problem rozładowanej baterii i telefonu porzuconego na dnie tornistra. Zegarek jest zawsze na nadgarstku, a w momencie rozładowywania się baterii lub zdjęcia przez dziecko zegarka z ręki, rodzic otrzymuje powiadomienie. Ten smartwatch to idealna alternatywa dla telefonów komórkowych, których uczniowie zazwyczaj nie mogą zabierać do szkół i przedszkoli.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ