Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowy koncert w klimacie zbliżającego się Dnia Zakochanych, który odbędzie się 12 lutego (niedziela) w godzinach 13:00 – 16:00 na Placu Niepodległości.
W tym roku główną gwiazdą koncertu będzie wspaniały Stefano Terrazzino wraz z zespołem. Jego występ uświetnił tegoroczny, niezapomniany Sylwester z TVP 2 w Zakopanem. Na scenie zaprezentuje plejadę włoskich i hiszpańskich przebojów. Podczas koncertu publiczność, będzie miała okazje usłyszeć w wykonaniu artysty takie hity jak: Volare, Azzuro, Mambo Italiano oraz wiele innych przebojów. Będzie romantycznie i karnawałowo.
Nie zabraknie również tanecznych atrakcji. Stefano Terrazzino mistrz Europy w tańcach latyno-amerykańskich, wielokrotny zdobywca kryształowej kuli w Tańcu z Gwiazdami wraz ze swoją partnerką taneczną Pauliną Biernat, zaprezentują wyjątkowe pokazy taneczne.
Dla rozgrzania zakopiańskiej publiczności i zgromadzonych gości przed sceną, artysta przygotował specjalne muzyczno-taneczne animacje z widzami.
W niedzielę na zakopiańskiej scenie romantycznie i nastrojowo zagra również dobrze wszystkim znany zespół Krywań. Swoją twórczością umili nam też czas zespół góralski z Zakopanego im. Klimka Bachledy.
Nie zabraknie także innych atrakcji i to nie tylko dla zakochanych.