Robert Janowski

Robert Janowski to niegdyś jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Przez 21 lat prowadził kultowy program „Jaka to melodia?”. Po rozstaniu z TVP, swoich sił próbował na antenie TV Puls. Głośno też było o rozejściu się Janowskiego z żoną, a teraz trafił na nagłówki portali internetowych z zupełnie innego powodu. Chodzi o to, czym teraz zajmuje się legendarny prezenter muzycznego show Telewizji Polskiej.

Tym teraz zajmuje się Robert Janowski

Były prowadzący show „Jaka to melodia?” od dłuższego czasu nie pojawia się w żadnej telewizji. Powód jest prostszy, niż mogłoby się wydawać. Robert Janowski znalazł sposób na nowy biznes.

„Szansa na nowy biznes pojawiła się dzięki… komorze tlenowej.” – informuje portal Wirtualna Polska, powołując się na doniesienia magazynu „Twoje Imperium”. O co konkretnie chodzi?

Okazuje się, że po licznych aferach prasowych, żona Roberta Janowskiego zaczęła cierpieć na nerwice i bezsenność. Właśnie wtedy w jej życiu pojawiła się komora tlenowa. Wraz z Robertem korzystali z niej wedle własnych potrzeb. Pomysł na biznes narodził się wkrótce później. „Szalejąca pandemia skłoniła ich do otworzenia gabinetu w Warszawie. Prezenter miał sam zaprojektować i wykończyć pomieszczenie, w którym postawiono komorę.” – donosi Wirtualna Polska.

Robert i Monika Janowscy w swoim raczkującym biznesie cieszą się sporą popularnością. „Wśród pacjentów znajdują się ci, którzy przeszli COVID-19, walczą z bezsennością czy depresją.” – czytamy w publikacji wyżej wspomnianego portalu.

Na łamach „Twojego Imperium” nie ukrywają, że jeżeli biznes nadal będzie rozwijał się w takim tempie, to będą chcieli go rozbudować. Kto wie, czy kolejne gabinety z komorami tlenowymi nie pojawią się wkrótce w Warszawie, ale także w całej Polsce. Jak widać, po przykładzie Roberta Janowskiego, jest życie po życiu w telewizji.

źródło: Wirtualna Polska, mat. prasowe

ZOBACZ KONIECZNIE:

  1. Kluczowe zmiany w 500 plus? Marlena Maląg rozwiała wszelkie wątpliwości
  2. Morawiecki pozostanie na stanowisku? Ciekawe doniesienia Gazety Wyborczej
  3. Tragiczny finał nielegalnego wesela. Nie żyje jeden z uczestników
  4. Sanepid wycofuje pieczywo z popularnej sieci. Jest szkodliwe dla zdrowia
  5. Rodzice oburzeni zachowaniem księdza wobec dzieci. Sprawa obiegła już Polskę

Zobacz również: