nie żyje dziecko

W weekend w jednym z lokali w Lublinie zorganizowano przyjęcie weselne mimo obowiązujących w Polsce obostrzeń pandemicznych. Impreza zakończyła się tragicznie. Nie żyje 50-latek. Znamy więcej szczegółów.

Tragiczny finał wesela w Lublinie

„Tragiczne wydarzenia rozegrały się w sobotę, przed lokalem przy ul. Niezapominajki w Lublinie. Trwało tam przyjęcie weselne. Policjanci dostali wezwanie do zakrwawionego mężczyzny, który leżał przed lokalem. Kiedy mundurowi dojechali na miejsce, rannego reanimował już zespół pogotowia. 50-latek trafił do szpitala, ale po paru godzinach zmarł.”- donosi Dziennik Wschodni.

Okazuje się, że podczas nielegalnego wesela pomiędzy 25-latkiem a 50-latkiem doszło do sprzeczki, a chwilę później wywiązała się przepychanka. Młodszy mężczyzna uderzył starszego, który upadł na kostkę brukową. „W związku z poniesionymi obrażeniami mieszkaniec Lublina został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.” – uzupełnia wskazany przez nas portal.

Komenda Miejska Policji w Lublinie doskonale zna tożsamość 25-latka, który podczas zatrzymania był agresywny oraz odmówił badania trzeźwości. „Zatrzymany 25-latek był wielokrotnie karany między innymi za kradzieże, włamania, uszkodzenie mienia czy też jazdę po pijaku” – przekazał komisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Jak przekazuje Dziennik Wschodni, śledczy zakładali postawienie mężczyźnie zarzutów za uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym. Wówczas groziłoby 25-latkowi dożywocie. Tak jednak się nie stanie. „Młody mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący nieudzielenia pomocy rannemu.” ustalił Dziennik Wschodni. Problemem ma być ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia. Również świadkowie przekazali różne wersje sprzeczki, która wywiązała się pomiędzy mężczyznami. Niewykluczone jednak, że zarzuty nieudzielenia pomocy usłyszą także kolejni z weselnych gości.

Sprawa nielegalnego wesela została ponadto zgłoszona odpowiedniemu Sanepidowi. Jak widać, w tej sprawie może się jeszcze wiele wydarzyć.

źródło: Dziennik Wschodni, KMP Lublin

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  1. Sanepid wycofuje pieczywo z popularnej sieci. Jest szkodliwe dla zdrowia
  2. Dramat pod papieskim oknem w Watykanie. Papież Franciszek pogrążył się w modlitwie
  3. Schetyna nie przebiera w słowach. Ujawnia całą prawdę o Budce. Wojna o władzę już trwa
  4. Rodzice oburzeni zachowaniem księdza wobec dzieci. Sprawa obiegła już Polskę
  5. Kolejny atak zimy, silne mrozy. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne

Zobacz również: