Już w najbliższy weekend przenieś się w świat szalonych lat 90′ z największymi gwiazdami:  CAPTAIN JACK, 2 UNLIMITED, LA BOUCHE, DR. ALBAN w Gdańsku, Poznaniu i w Warszawie.
To będzie podróż do najbardziej szalonych wspomnień! Ponad trzy godziny muzyki na żywo podczas mega koncertu! Na jednej scenie wystąpią czołowe gwiazdy lat 90., które po dziś dzień cieszą się niesłabnącą popularnością.

Artyści, których płyty wielokrotnie pokryły się złotem i platyną. Zdobywcy prestiżowych nagród, weterani list przebojów  i królowie dyskotek. Wyjątkowi, niepowtarzalni i remixowani po dziś dzień – rynek muzyczny nie potrafi o nich zapomnieć. Usłyszymy takie superhity jak: No Limits, Get Ready for This, Let The Beat Control Your Body, Say Captain Say Wot, Together and Forever, Captain Jack, Be My Lover, Sweet Dreams, Where Do You Go, It’s My Life, Sing Hallelujah!, Hello Africa i wiele, wiele innych!

Podczas tych koncertów nie będzie  żadnych limitów! Nie zastanawiaj się dłużej, kup dla siebie i przyjaciół bilet w niesamowitą podróż do lat 90. To będzie najgorętsze wydarzenie, które pomimo zimy rozgrzeje całą Polskę. Nie może Cię tam zabraknąć!

Serdecznie zapraszamy!

09.12.2016 (piątek) godz. 19:00 – Gdańsk/Sopot – ERGO ARENA
10.12.2016 (sobota)  godz. 19:00 – Poznań – Hala Arena
11.12.2016 (niedziela) godz. 19:00 – Warszawa – Hala Torwar

Zobacz również: