Marta Manowska o nowym sezonie Rolnika

Wszyscy z zaciekawieniem spoglądają na to, co publikuje w mediach społecznościowych Marta Manowska. Oczywiście, gwiazda TVP cieszy się tak wielką popularnością, że fanów interesuje zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. W ostatnim czasie atmosferę podgrzewa jednak nowy sezon show Rolnik szuka żony. To już siódma edycja uwielbianego programu rozrywkowego widzów Telewizji Polskiej. Właśnie Manowska przekazała dwie, interesujące wiadomości.

Marta Manowska z nowymi informacjami o „Rolniku”

Na swoim Instagramie Marta Manowska, jak tylko może publikuje interesujące szczegóły nadchodzącego sezonu show Rolnik szuka żony. Tak było i tym razem. Co prawda, teraz Manowska nie podzieliła się żadnymi, interesującymi zdjęciami, ale dwie, przekazane przez nią wiadomości mogą zadowolić nawet najbardziej stęsknionych fanów „Rolnika”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski odrzucił wielką kasę. Legenda „Ich Troje” zrezygnowała z 200 tys. złotych miesięcznie. Powód zaskakuje!

Marta Manowska poinformowała, że już wkrótce, a konkretnie jak tylko będzie mogła pokaże jej nową „rodzinę”, czyli po prostu uczestników nowego sezonu programu Rolnik szuka żony. To tylko pokazuje, jak bardzo Manowska jest zżyta z show TVP. Kiedy będziemy mogli poznać tegoroczną piątkę? Prawdopodobnie to kwestia dwóch tygodni, choć takiej informacji nie przekazała bezpośrednio Marta Manowska. Usłyszeliśmy ją od jednego z informatorów, będącego blisko „Rolnika”.

Interesująca jest także kolejna wiadomość. Manowska przekazała, że pojawiła już się oficjalna data premiery siódmego sezonu programu Rolnik szuka żony. Dokładnie za równy miesiąc, 13 września fani będą znów mogli cieszyć się perypetiami miłosnymi uczestników uwielbianego przez nich programu rozrywkowego Telewizji Polskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Jasnowidz Jackowski poruszył niebo i ziemię. Jego najnowsza wizja wywołała blady strach na milionach Polaków

Zobacz również: