Oświetlenie zewnętrzne domu

Dobre oświetlenie elewacji budynku pomaga podkreślić jego walory, a ponadto sprawia, że poruszanie się wokół niego jest bezpieczniejsze. Wybierając lampę zewnętrzną, należy jednak zwrócić uwagę na to, aby nie emitowała ona zbyt mocnego światła. W to kryterium wpisuje się kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting.
Lampa SEMI marki Nowodvorski Lighting została zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią klasyczne kształty i kolory. Kinkiet ten wykonano bowiem z aluminium w grafitowym kolorze. Charakteryzuje się on formą spłaszczonego prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach, a jego wymiary to 11,5×2 cm. W lampie zastosowano 36 LED-ów, o mocy 0,2W każdy, które emitują światło barwy ciepłej zarówno ku górze, jak i ku dołowi pod kątem 120 stopni. Dzięki temu skutecznie podkreślają walory budynku i jednocześnie nie są uciążliwe dla domowników.
Kinkiet ledowy SEMI posiada stopień ochrony IP54, który chroni go przed deszczem, a także przed wnikaniem pyłu. Można go wykorzystać, aranżując zarówno oświetlenie domu, jak
i budynków użyteczności publicznej.
Kinkiet SEMI marki Nowodvorski Lighting
Cena detaliczna: 210,33 zł brutto
Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Zobacz również: