Minimalistyczne piękno kompozycji

Dobierając oświetlenie do wnętrz mieszkania, zazwyczaj na pierwszym miejscu stawiamy jego funkcjonalność. Są jednak pomieszczenia, w których oprócz konieczności odpowiedniego doświetlenia liczy się także coś więcej – nastrój i klimat, jaki im nadamy. Idealnym połączeniem funkcjonalności i modnego stylu jest nowość w kolekcji Nowodvorski Lighting – kinkiet LIA LED.

Walory nowoczesnego designu lampy LIA LED dostrzegą zarówno zwolennicy minimalizmu, jak i miłośnicy ozdobnych form i kompozycji. Kwadratowa oprawa kinkietu o rozmiarach 10×10 cm, wykonana z aluminium, przykuwa uwagę swą prostotą. Jej biel idealnie wkomponuje się w jasne, nowoczesne wnętrza – za dnia będąc elementem zdobiącym, a wieczorami nastrojowo rozświetlającym ścianę dwukierunkowo (w górę i w dół). Dzięki światłu w kolorze ciepłej bieli może stanowić ona nastrojowe doświetlenie sypialni czy przedpokoju.

Lampa LIA LED marki Nowodvorski Lighting posiada jedno źródło światła typu LED EPISTAR, o mocy maksymalnej 6W i kącie świecenia 89 stopni. Jej urok można także dostrzec w połączeniu kilku sztuk, komponując w ten sposób na ścianie rozświetlone romby. Dzięki dwukierunkowemu rozproszeniu światła, kinkiet LIA LED doskonale wyróżni elementy wnętrza.

 

Zobacz również: