Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Nieustaleni dotąd mężczyźni napadli na przypadkowych przechodniów i zabrali im plecak oraz odzież.

3

 Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło w nocy w centrum miasta przed jednym z hoteli. Nieznani dotąd mężczyźni działając wspólnie i w porozumieniu zaczepili przypadkowych przechodniów, pobili ich zabierając im plecak oraz sportową bluzę.

1

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób podejrzewanych o to przestępstwo. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na publikowanych zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

  Informacje można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 603 91 04, 22/603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl 

rs

Zobacz również: