Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz to redaktor TVP Info, który delikatnie mówiąc, budzi różne emocje. Można wręcz rzecz, że od przysłowiowej miłości aż do nienawiści. Tym razem jednak, zostawiając na boku poglądy polityczne, wydaje się, że Jakimowicz przesadził. I to grubo.

Niesmaczne żarty Jarosława Jakimowicza

Wszyscy wiemy, że Jarosław Jakimowicz słynie z ciętego języka. Pierwszą próbkę swoich możliwości dał w programie „Skandaliści” u Agnieszki Gozdyry, gdzie dosłownie zmieszał z błotem jednego z uczestników programu. Sporo dzieje się też na jego mediach społecznościowych, gdzie nierzadko możemy trafić na ostre komentarze. Jarosław Jakimowicz oliwy do ognia lubi dolać także na antenie TVP Info. Tym razem jednak, to czego dopuścił się na Instagramie, to naszym zdaniem przekroczenie wszelkich granic dobrego smaku.

W mediach społecznościowych, zwłaszcza osoby, które jest dziennikarzem nie powinno być miejsca na tak odrażające żarty. Zresztą, zobaczcie sami.

Na sam początek żarty z pandemii koronawirusa i respiratorów oraz wplątanie w to cyganów, a na dokładkę podśmiechiwanie się ze śmierci Maradony. „Problemem nie są narkotyki lecz sport”. Trudno odebrać inaczej niż ohydne żarty, które popełnił na Instagramie Jarosław Jakimowicz. Zapewne kolejny raz spotka się ze sporym hejtem, ale jak już pokazał, nic sobie z tego nie robi i dalej brnie w swoje.

Co sądzicie o tego typu żartach? Czy uważacie je za całkiem normalne, czy jednak Jakimowicz przesadził? Naszym zdaniem przesadził. Jest zdecydowanie więcej możliwości, lepszego kontaktu ze swoimi fanami. Można lubić lub nie Jakimowicza, ale na tolerowanie takiego zachowania, naszym zdaniem nie może być miejsca.

  1. Marszałek Grodzki ostro reaguje na decyzje rządu. Niezrozumiałe zachowanie
  2. Jak zginął Andrzej Lepper? Detektyw Rutkowski wyciągnął szokujące fakty
  3. Hanna Lis przeszła piekło. Z pewnością nie chciałaby o tym pamiętać

Zobacz również: