Janusz Palikot

Mylili się wszyscy Ci, którzy myśleli, że Janusz Palikot trzyma się z dala od polityki. Owszem były lider Ruchu Palikota nie angażuje się już aktywnie w politykę, ale nie stroni od komentarzy w swoim stylu. Właśnie w ciągu kilkudziesięciu godzin ostro „najechał” zarówno na Jarosława Kaczyńskiego, jak i Pawła Kukiza.

Janusz Palikot w swoim stylu o Kaczyńskim

Janusza Palikota nie trzeba przedstawiać. To polityk, który wywołał tak wiele kontrowersji, że ciężko mu dorównać. Swego czasu chciał patroszyć Jarosława Kaczyńskiego czy przychodził na konferencję prasową z wibratorem. Teraz Janusz Palikot zajął się własnymi biznesami i wydawać się mogło, że stroni od polityki. Nic bardziej mylnego. Choć Palikot nie angażuje już się aktywnie na scenie politycznej, to raz po raz dorzuci swoje trzy grosze za pośrednictwem dość ostrych komentarzy w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem.

Najpierw Janusz Palikot opublikował wpis, w którym uderzył w Pawła Kukiza i fakt jego wyrzucenia z kręgów Koalicji Polskiej przez Polskie Stronnictwo Ludowe.

Kukiz to alkoholik i degenerat. Utrzymywanie z nim koalicji przez lata jest miarą słabości a decyzja zerwania teraz dalszym ciągiem blamażu!” – kpi z Kukiza Palikot.

Kolejny na linii strzału znalazł się Jarosław Kaczyński. Janusz Palikot twierdzi, że Prawo i Sprawiedliwość nie odda dobrowolnie władzy, a sam Kaczyński podporządkował sobie już niemal cały aparat państwa. W jakim celu? Nie trudno domyśleć się, że zdaniem Palikota, w celu utrzymania tejże władzy.

Kaczyński dobrowolnie nie odda władzy. Policja jest już wciągnięta w jego sytuacje! Niestety. To stara zasada autorytarnej władzy; związać aparat i administracje przez wspólne przestępstwa! – grzmi na Twitterze Janusz Palikot.

Jak widać, Janusz Palikot pogrywa dość ostro. Jego zwolennicy mówią nawet o wejściu smoka, choć w oczach wielu Polaków, kolejny raz dał popis zwyczajnego chamstwa. Czy to tylko jego luźne, a zarazem ostre spostrzeżenia czy jednak szykuje się wielki powrót do polityki? Jak myślicie? Widzielibyście miejsce dla Palikota na obecnej scenie politycznej?

  1. Kurski rozda gigantyczne podwyżki? Padły kwoty, w TVP aż huczy od plotek
  2. Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania
  3. Trzaskowski idzie na wojnę ze Schetyną! Nie zostawił na nim suchej nitki

Zobacz również: