Marcin Najman

Wygląda na to, że ostatnia walka, którą Marcin Najman stoczył podczas Fame MMA jednak nie będzie jego pożegnalną. Choć wielokrotnie popularny „El Testosteron” tak zapowiadał, to będzie chciał zakończyć karierę jeszcze raz. Brzmi to jak niekończąca się historia, a dla wielu osób Najman obraca się w oparach absurdu. Teraz jednak niespodziewanie Najmana do klatki wyzwał znany dziennikarz i były polityk.

Marcin Najman zawalczy ze znanym dziennikarzem?

Co tu dużo ukrywać, podczas ostatniej gali Fame MMA Marcin Najman się skompromitował. Miał stoczyć pojedynek w formule boksu, ale po kilkudziesięciu sekundach został zdyskwalifikowany za dwukrotne złamanie zasad. Najpierw Najman sprowadził rywala do parteru, a następnie kopnął nogą. Obie te techniki, jak dobrze wiadomo są zabronione w boksie. Federacja Fame MMA zdyskwalifikowała Najmana dożywotnio i grozi, że nie wypłaci jego honorarium.

Sam Marcin Najman stał się pośmiewiskiem nie tylko w środowisku MMA, ale i na całą Polskę. On sam jednak nic sobie z tego nie robi i już zapowiada, że wyjdzie do klatki kolejny raz, choć walka na Fame MMA miała być jego pożegnalnym starciem.

Póki co nie wiadomo, dla jakiej federacji miałby zawalczyć popularny „El Testosteron” ani też z kim miałby się zmierzyć. Niemniej jednak w ostatnich godzinach wyzwanie Najmanowi rzucił… Jerzy Urban. To dziennikarz, a także były polityk. Redaktor naczelny „NIE” nagrał z tej okazji specjalny filmik. Poniżej możecie zobaczyć wyzwanie rzucone Najmanowi.

Osoby, które śmieją się z Najmana twierdzą, że ten przegrałby nawet pojedynek z własnym cieniem, więc dlaczego nie spróbować by starcia z Jerzym Urbanem? Jak myślicie, czy 87-letni Urban sprostałby Najmanowi?

Oczywiście, wszystko należy traktować z przymrużeniem oka, bowiem raczej mało prawdopodobne jest, że do takiej walki dojdzie. Chodzi tu raczej o show i zwrócenie na siebie uwagi przez Jerzego Urbana, dla którego to już nie pierwszy kontrowersyjny film, który publikuje na swoich profilach.

  1. Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania
  2. Ohydne żarty Jakimowicza. Totalnie oderwał się od rzeczywistości?
  3. Policja apeluje do seniorów. Ostrzeż swoich bliskich, bezwzględni oszuści znów grasują

Zobacz również: