15 września o godzinie 19:30 odbędzie się pierwszy, po wakacyjnej przerwie Kobiecy Wieczór Filmowy. Jak zawsze kobiece spotkanie w Kinotece zapowiada się interesująco.  Głównym punktem programu będzie przedpremierowa projekcja długo wyczekiwanego filmu „Bridget Jones 3”.

Bridget Jones znana ze swoich miłosnych przygód powraca na duży ekran. W trzeciej części główna bohaterka jest znowu singielką, na dodatek po czterdziestce. Po rozstaniu odnawia kontakty ze starymi przyjaciółmi, spotyka nowych, a także znajduje nową pasję – media społecznościowe. Jednak Bridget nie byłaby sobą, gdyby nie wplątała się w kłopoty – i to nie tylko miłosne. Oczywiście w główną rolę wcieliła się znakomita Renée Zellweger, która za poprzednie część otrzymała nominacje do Oscara.
Jak podczas każdego Kobiecego Wieczoru Filmowego na Panie poza projekcją filmu będzie czekać mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Każda z uczestniczek spotkania otrzyma uroczy upominek i będzie mogła wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami ufundowanymi  – między innymi – przez takie marki jak: Change, Luminosfera czy The Body Shop.
Spotkanie poprowadzi znakomity Paweł Sztompke – polski dziennikarz i recenzent muzyczny. Natomiast gościem specjalnym będzie Magda Grabowska-Wacławek, szerzej znana jako BOVSKA, czyli artystka z niebywałym głosem. Jej utwory biją rekordy popularności, a debiutancka płyta „Kaktus” została wyprzedana w dwa dni. BOVSKA występuje na najważniejszych polskich festiwalach: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival czy Slot Art. Festival.
Patronami medialnymi spotkania są: Weranda, Business Woman&Life oraz Mówią na Mieście.
Partnerzy wydarzenia: The Body Shop, Luminosfera, Ziaja, Oceanic, BoConcept, Palmers, Vapiano, Pizza Hut, Thai Sun, Bukowy Las, Akademia Fryzjerska Berendowicz-Kublin, Kinads, Filmbox, Klub Warszawa Kobiet, Centrum Zdrowej Skóry, Klinika Beauty Duty, Cupcake Corner, MJUD, Change, Fiskars, doTERRA,, OKK.
www.kinoteka.pl
www.okkpr.pl

Zobacz również: