Już w najbliższą niedzielę 4 września pobiegnie  po raz trzeci Warszawa Business Run ! Uczestnicy kolejnej edycji charytatywnego biegu organizowanego we współpracy z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty tym razem pobiegną ulicami Warszawskiego Służewca.

Warszawa Business Run to wyjątkowe wydarzenie, łączące przedstawicieli biznesu, sektora prywatnego i organizacje charytatywne, które dzięki wspólnym działaniom wspierają najbardziej potrzebujących. W tegorocznej edycji weźmie udział prawie 4000 osób z blisko 400 firm! 5-osobowe sztafety pokonają trasę 21 kilometrów, biegną c m.in. ulicami Wołoską i Domaniewską.  Pakiety startowe dla drużyn można odbierać od  1 do 3 września w godzinach 10-19 w Galerii Mokotów.

Beneficjentami imprezy są podopieczni Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty – osoby po zabiegu amputacji, które dzięki otrzymanej pomocy będą mogły sprawnie funkcjonować na co dzień.

Impreza rozpocznie się o 9:00 powitaniem biegaczy, a pierwsze sztafety wystartują o 10:30. Dla uczestników przygotowano m.in. strefę kibica, program artystyczny oraz piknik. Warszawa Business Run  to także świetny pomysł na rodzinną niedzielę – na najmłodszych czeka specjalny kącik z profesjonalną opieką.

O gości biegu zadbała również Galeria Mokotów, partner wydarzenia, która zaprasza do strefy chill-out.

– Cieszymy się, że możemy wesprzeć fundację Poland Business Run i Fundację Poza Horyzonty w ich działaniach. To największy tego typu projekt w Polsce,  a w tym roku trasa została zaprojektowana nieopodal Galerii Mokotów. Nasze wsparcie inicjatywy, w której biorą udział również nasi sąsiedzi z okolicznych biur, jest więc naturalne i biegniemy  razem z nimi oraz wpieramy organizacyjnie 4 edycję Warsaw Business Run – mówi Diana Kopycka, Rzecznik Prasowy Galerii Mokotów.