Pyszne zaproszenie na 19-te urodziny marki Czas na Herbatę

Już od 19 lat marka Czas na Herbatę dba o herbaciane potrzeby klientów, zapewniając im najwyższej jakości produkty. Nie bez powodu zatem kolejne urodziny, jak co roku, chce celebrować właśnie w ich gronie. Na wszystkich, którzy przyjmą zaproszenie na te wyjątkowe przyjęcie, w dniach między 16-25.09 na terenie sklepów Czas na Herbatę czekać będą niezapomniane chwile, obfitujące w szereg różnorodnych niespodzianek.

Sklepy Czas na Herbatę serdecznie zapraszają do uroczystego świętowania wszystkich, którzy już od dawna szaleńczo zakochani są w herbacianych naparach, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją smakową przygodę z  gatunkami z najróżniejszych zakątków świata.

Dla wszystkich gości, którzy odwiedzą w dniach 16-25.09 sklepy marki Czas na Herbatę, jubilat przygotował moc atrakcji . By podkreślić radosny charakter urodzinowych dni, do każdego dowolnego zakupu w prezencie zostanie wręczona herbata  „Słoneczny dzień”. Kompozycja ta stanowi nowość w ofercie, która stworzona została z wyselekcjonowanych, specjalnie na tę okazję, aromatycznych składników. Znajdziemy w niej zieloną herbatę Gunpowder, wraz ze skąpanymi w niej pąkami róży i bławatka różowego, dodatkowo wzbogaconymi kawałkami soczystego jabłka, rodzynek oraz płatkami słonecznika. Marka Czas na Herbatę ma nadzieję, że każda chwila spędzona ze „Słonecznym dniem” wywoła uśmiech na twarzy klientów oraz sprawi, że nazwa herbaty będzie odzwierciedlać ich wewnętrzną pogodę ducha.

To oczywiście nie koniec atrakcji. Wszyscy świętujący z Czasem na Herbatę w sklepach firmowych, będą mogli liczyć na słodkie poczęstunki oraz degustacje wielu herbacianych kompozycji. Niespodzianka czeka także na klientów, posiadających Karty Stałego Klienta. Otrzymają oni bowiem 19-to procentowy rabat na cały asortyment. Co warte podkreślenia, w czasie trwania urodzin, każdy może stać się posiadaczem takiej karty i skorzystać z oferowanej promocji.

Herbaciane przyjęcie, z wykorzystaniem najlepszych odmian, a także mnóstwem podarunków to idealna propozycja spędzenia cudownego popołudnia zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Czas spędzony przy herbacie upływa bowiem zawsze nieco wolniej oraz przyjemniej.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania z okazji naszych 19-tych urodzin! Więcej o jubilatce dowiecie się Państwo tutaj  https://issuu.com/czasnaherbate/docs/katalog_dla_ch_14 .