Debata: Dzieci Europy

0

Czy dzieci w Europie są szczęśliwe? Jak wychowywać młode pokolenie w świecie zagrożeń, by mogło tworzyć zdrowe społeczeństwo? Jak tłumaczyć im wojny, problemy z uchodźcami, biedę na świecie? Na te pytania odpowie Ekaterine Saneblidze, ekspert w zakresie opieki nad dziećmi, autorka reformy socjalnej na tym polu w Gruzji.

GOŚĆ SPECJALNY: Ekaterine Saneblidze przez wiele lat była odpowiedzialna za program opieki nad dziećmi w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej w Gruzji. Walczy o integrację społeczną dzieci z różnorodnymi problemami. Jest aktywną działaczką na rzecz dzieci w Gruzji. Podczas spotkania opowie o problemach z jakimi boryka się Gruzja, jak sobie z nimi radzi i jak wielkiego sprzymierzeńca upatruje w Polsce.

Gość przybył do Polski na zaproszenie Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl i za poinformowanie o debacie Państwa Odbiorców

Spotkanie poprowadzi Monika Mostowska, dziennikarka Radia Warszawa. Zapraszamy w środę (15 czerwca 2016 roku) o godz. 18.00 do Centrum Myśli Jana Pawła II, 1 Piętro, przy ul. Foksal 11 w Warszawie. Wstęp wolny! Dojazd autobusami: 102, 105, 111, 116, 128, 175, 180, 222, 503, 518, E-2. Przystanek Foksal (ulica Nowy Świat).

Spotkania odbywają się pod patronatem medialnym: Chrześcijańskiego Grania, eKai.pl, Expressu Wieczornego, Miesięcznika Egzorcysta, Miesięcznika Katolickiego List, portalu Deon.pl, portalu Fronda.pl, portalu Opoka, portalu wPolityce.pl, Tygodnika Gość Niedzielny, Tygodnika Idziemy, Tygodnika Katolickiego Niedziela, Tygodnika wSieci, Radia Warszawa, Razem.tv

.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ