Serdecznie zapraszamy na VII Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny „RYTM”, który odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 12:00, w Zespole Szkół Nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu, przy ul. Łąki 2.
Przegląd jest wydarzeniem o zasięgu miedzypowiatowym, a udział w nim jest nieodpłatny.
Organizatorami przeglądu są Studio Tańca i Ruchu „Twist” wraz z  Dyrekcją Zespołu Szkół nr 1  w Błoniu.
Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem przez Burmistrza Błonia, Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz Wójta Gminy Teresin.
Patronat medialny objął m.in. Expres Wieczorny.
Celem przeglądu jest popularyzacja różnych form tańca, rozbudzanie wrażliwości kulturalnej, estetycznej, artystycznej, wizualno-słuchowej oraz kształtowanie integracji wśród najmłodszych dzieci.
W przeglądzie mogą wziąć udział grupy dzieci do 6 lat, zgłoszone przez przedstawicieli przedszkoli, szkół tańca, instytucji kultury, klubów sportowych i innych organizacji. Zgłoszenia należy wysłać na adres: studiotwist@op.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny „Rytm” co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak też ich rodziców, opiekunów i instruktorów. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja przeglądu będzie równie udana jak w latach ubiegłych i spełni oczekiwania uczestników.
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 607-607-117

Zobacz również: